Stadeln vs Viktoria Aschaffenburg: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Stadeln
formă acasă
D D L W W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage FSV Stadeln
Sigla Viktoria Aschaffenburg
formă în deplasare
L W L W D

Analiza AI a meciului

Stadeln
Viktoria Aschaffenburg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.45
2.60
2.30
2.30
2.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
2.00
1.00
3.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
2.75
2.90
2.60
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L W W D
D D L W W
W W L L D
vs
L W D D W
W L L D W
L W L W D
Formă Peste 2.5
O O U U U
U U O U U
U O O O U
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
Formă GG
N Y N N N
Y Y N N N
N N Y Y N
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.20 1.80 2.60 Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 3.00 4.00 Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg +1.30
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +1.80
Viktoria Aschaffenburg +1.70
Viktoria Aschaffenburg +1.20
Viktoria Aschaffenburg +2.20
Viktoria Aschaffenburg +0.90
Viktoria Aschaffenburg +0.40
Viktoria Aschaffenburg +1.40
Media goluri marcate/meci
1.10 0.80 1.40 Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 1.60 2.20 Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Viktoria Aschaffenburg +1.10
Viktoria Aschaffenburg +1.10
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +1.40
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Viktoria Aschaffenburg +0.20
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Media goluri primite/meci
1.10 1.00 1.20 Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.40 1.80 Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Mai bine: Stadeln
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Stadeln
Viktoria Aschaffenburg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 0.8 1.4 1.9 1.6 2.2
Goluri primite/meci 1.1 1 1.2 1.6 1.4 1.8
Goluri totale/meci 2.2 1.8 2.6 3.5 3 4
Rată GG 40% 40% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 50% 40% 60% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Stadeln
Viktoria Aschaffenburg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stadeln (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.