Würzburger FV vs Viktoria Aschaffenburg: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Würzburger FV
forma u siebie
W L W D D
Oberliga - Bayern Nord
Sepp-Endres-Sportanlage
Logo drużyny Viktoria Aschaffenburg
forma na wyjeździe
L W L W D

Analiza meczu AI

Würzburger FV
Viktoria Aschaffenburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.30
2.60
4.00
2.30
2.30
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
2.00
4.00
4.00
4.00
Współczynnik GG
3.95
5.00
2.90
3.95
3.60
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W D W D
W L W D D
W L W W W
vs
L W D D W
W L L D W
L W L W D
Forma Powyżej 2.5
O U U O U
O O O U U
U U O U O
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
Forma GG
Y N Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.70 3.40 2.00 Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.50 3.00 4.00 Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +0.30
Viktoria Aschaffenburg +1.30
Viktoria Aschaffenburg +0.10
Würzburger FV +0.40
Viktoria Aschaffenburg +0.60
Viktoria Aschaffenburg +1.50
Viktoria Aschaffenburg +1.00
Viktoria Aschaffenburg +2.00
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 1.80 1.40 Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.90 1.60 2.20 Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg +0.30
Po równo
Viktoria Aschaffenburg +0.60
Viktoria Aschaffenburg +0.10
Würzburger FV +0.20
Viktoria Aschaffenburg +0.40
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Viktoria Aschaffenburg +0.20
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Śr. goli straconych/mecz
1.10 1.60 0.60 Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 1.40 1.80 Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Po równo
Lepiej: Viktoria Aschaffenburg
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Lepiej: Würzburger FV
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Würzburger FV
Viktoria Aschaffenburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 1.8 1.4 1.9 1.6 2.2
Gole stracone/mecz 1.1 1.6 0.6 1.6 1.4 1.8
Gole łącznie/mecz 2.7 3.4 2 3.5 3 4
Wskaźnik GG 70% 100% 40% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 20% 0% 40% 30% 40% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Würzburger FV
Viktoria Aschaffenburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Würzburger FV (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.