Würzburger FV vs Viktoria Aschaffenburg: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Würzburger FV
formă acasă
W L W D D
Oberliga - Bayern Nord
Sepp-Endres-Sportanlage
Sigla Viktoria Aschaffenburg
formă în deplasare
L W L W D

Analiza AI a meciului

Würzburger FV
Viktoria Aschaffenburg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
2.60
4.00
2.30
2.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
3.95
5.00
2.90
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W D W D
W L W D D
W L W W W
vs
L W D D W
W L L D W
L W L W D
Formă Peste 2.5
O U U O U
O O O U U
U U O U O
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
Formă GG
Y N Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 3.40 2.00 Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 3.00 4.00 Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +0.30
Viktoria Aschaffenburg +1.30
Viktoria Aschaffenburg +0.10
Würzburger FV +0.40
Viktoria Aschaffenburg +0.60
Viktoria Aschaffenburg +1.50
Viktoria Aschaffenburg +1.00
Viktoria Aschaffenburg +2.00
Media goluri marcate/meci
1.60 1.80 1.40 Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 1.60 2.20 Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg +0.30
Egalitate
Viktoria Aschaffenburg +0.60
Viktoria Aschaffenburg +0.10
Würzburger FV +0.20
Viktoria Aschaffenburg +0.40
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Viktoria Aschaffenburg +0.20
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Media goluri primite/meci
1.10 1.60 0.60 Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.40 1.80 Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Würzburger FV
Mai bine: Würzburger FV
Mai bine: Würzburger FV
Egalitate
Mai bine: Viktoria Aschaffenburg
Mai bine: Würzburger FV
Mai bine: Würzburger FV
Mai bine: Würzburger FV
Mai bine: Würzburger FV
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Würzburger FV
Viktoria Aschaffenburg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 1.8 1.4 1.9 1.6 2.2
Goluri primite/meci 1.1 1.6 0.6 1.6 1.4 1.8
Goluri totale/meci 2.7 3.4 2 3.5 3 4
Rată GG 70% 100% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 0% 40% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Würzburger FV
Viktoria Aschaffenburg

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Würzburger FV (General) (Acasă) (Deplasare)
Viktoria Aschaffenburg (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.