1860 Rosenheim vs TuS Geretsried: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny 1860 Rosenheim
forma u siebie
W D W L L
Oberliga - Bayern Süd
Jahnstadion
Logo drużyny TuS Geretsried
forma na wyjeździe
W L L W L

Analiza meczu AI

1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.30
2.30
0.30
1.15
0.30
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
2.75
1.90
3.60
2.75
2.60
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D L L L
W D W L L
L L L D L
vs
L L W L L
D L L L L
W L L W L
Forma Powyżej 2.5
O U O O O
O U U O O
U O O U O
vs
O O U O O
U O U O O
O U O U O
Forma GG
Y Y Y N N
N N N Y N
N Y Y Y N
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.20 2.80 3.60 1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 Rosenheim +0.40
1860 Rosenheim +0.80
Po równo
Po równo
1860 Rosenheim +0.40
TuS Geretsried +0.40
1860 Rosenheim +0.80
1860 Rosenheim +1.20
1860 Rosenheim +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.20 1.60 0.80 1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1860 Rosenheim +0.20
1860 Rosenheim +0.60
TuS Geretsried +0.20
1860 Rosenheim +0.60
1860 Rosenheim +1.00
1860 Rosenheim +0.20
TuS Geretsried +0.20
1860 Rosenheim +0.20
TuS Geretsried +0.60
Śr. goli straconych/mecz
2.00 1.20 2.80 1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: TuS Geretsried
Lepiej: TuS Geretsried
Lepiej: TuS Geretsried
Lepiej: 1860 Rosenheim
Lepiej: 1860 Rosenheim
Lepiej: 1860 Rosenheim
Lepiej: TuS Geretsried
Lepiej: TuS Geretsried
Lepiej: TuS Geretsried
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.2 1.6 0.8 1 0.6 1.4
Gole stracone/mecz 2 1.2 2.8 1.8 1.8 1.8
Gole łącznie/mecz 3.2 2.8 3.6 2.8 2.4 3.2
Wskaźnik GG 40% 20% 60% 40% 40% 40%
Wskaźnik czystego konta 30% 60% 0% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

1860 Rosenheim (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TuS Geretsried (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.