1860 Rosenheim vs TuS Geretsried H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van 1860 Rosenheim
thuisvorm
W D W L L
Oberliga - Bayern Süd
Jahnstadion
Logo van TuS Geretsried
uitvorm
W L L W L

AI-wedstrijdinzichten

1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.30
2.30
0.30
1.15
0.30
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.75
1.90
3.60
2.75
2.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D L L L
W D W L L
L L L D L
vs
L L W L L
D L L L L
W L L W L
Over 2.5-vorm
O U O O O
O U U O O
U O O U O
vs
O O U O O
U O U O O
O U O U O
BTS-vorm
Y Y Y N N
N N N Y N
N Y Y Y N
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.20 2.80 3.60 1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 Rosenheim +0.40
1860 Rosenheim +0.80
Gelijk
Gelijk
1860 Rosenheim +0.40
TuS Geretsried +0.40
1860 Rosenheim +0.80
1860 Rosenheim +1.20
1860 Rosenheim +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.60 0.80 1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 Rosenheim +0.20
1860 Rosenheim +0.60
TuS Geretsried +0.20
1860 Rosenheim +0.60
1860 Rosenheim +1.00
1860 Rosenheim +0.20
TuS Geretsried +0.20
1860 Rosenheim +0.20
TuS Geretsried +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.20 2.80 1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TuS Geretsried beter
TuS Geretsried beter
TuS Geretsried beter
1860 Rosenheim beter
1860 Rosenheim beter
1860 Rosenheim beter
TuS Geretsried beter
TuS Geretsried beter
TuS Geretsried beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.6 0.8 1 0.6 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.2 2.8 1.8 1.8 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.2 2.8 3.6 2.8 2.4 3.2
BTS-percentage 40% 20% 60% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 30% 60% 0% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

1860 Rosenheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.