1860 Rosenheim vs TuS Geretsried: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla 1860 Rosenheim
formă acasă
W D W L L
Oberliga - Bayern Süd
Jahnstadion
Sigla TuS Geretsried
formă în deplasare
W L L W L

Analiza AI a meciului

1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
2.30
0.30
1.15
0.30
2.00
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
2.75
1.90
3.60
2.75
2.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L L L
W D W L L
L L L D L
vs
L L W L L
D L L L L
W L L W L
Formă Peste 2.5
O U O O O
O U U O O
U O O U O
vs
O O U O O
U O U O O
O U O U O
Formă GG
Y Y Y N N
N N N Y N
N Y Y Y N
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 2.80 3.60 1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 Rosenheim +0.40
1860 Rosenheim +0.80
Egalitate
Egalitate
1860 Rosenheim +0.40
TuS Geretsried +0.40
1860 Rosenheim +0.80
1860 Rosenheim +1.20
1860 Rosenheim +0.40
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 Rosenheim +0.20
1860 Rosenheim +0.60
TuS Geretsried +0.20
1860 Rosenheim +0.60
1860 Rosenheim +1.00
1860 Rosenheim +0.20
TuS Geretsried +0.20
1860 Rosenheim +0.20
TuS Geretsried +0.60
Media goluri primite/meci
2.00 1.20 2.80 1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: TuS Geretsried
Mai bine: TuS Geretsried
Mai bine: TuS Geretsried
Mai bine: 1860 Rosenheim
Mai bine: 1860 Rosenheim
Mai bine: 1860 Rosenheim
Mai bine: TuS Geretsried
Mai bine: TuS Geretsried
Mai bine: TuS Geretsried
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 1 0.6 1.4
Goluri primite/meci 2 1.2 2.8 1.8 1.8 1.8
Goluri totale/meci 3.2 2.8 3.6 2.8 2.4 3.2
Rată GG 40% 20% 60% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 60% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
1860 Rosenheim
TuS Geretsried

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
TuS Geretsried (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Süd

Pentru această competiție nu avem clasament.