Hankofen-Hailing vs 1880 Wasserburg: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Hankofen-Hailing
forma u siebie
W W D L W
Oberliga - Bayern Süd
Maierhofer Bau - Stadion
Logo drużyny 1880 Wasserburg
forma na wyjeździe
W W L W W

Analiza meczu AI

Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.95
3.30
2.60
4.50
5.00
4.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
3.60
3.60
3.60
3.25
2.90
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L L W W
W W D L W
D W D L W
vs
W W W W W
W W W W W
W W L W W
Forma Powyżej 2.5
U O O O O
O U U O O
U O O O O
vs
O O U O O
U O O U O
O U O O O
Forma GG
Y Y Y Y N
N N Y Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N N Y Y
N N Y N Y
Y N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.10 2.60 3.60 Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.70 3.40 4.00 1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1880 Wasserburg +0.60
1880 Wasserburg +0.30
1880 Wasserburg +0.90
1880 Wasserburg +1.10
1880 Wasserburg +0.80
1880 Wasserburg +1.40
1880 Wasserburg +0.10
Hankofen-Hailing +0.20
1880 Wasserburg +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
2.00 1.60 2.40 Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.70 3.00 2.40 1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1880 Wasserburg +0.70
1880 Wasserburg +1.00
1880 Wasserburg +0.40
1880 Wasserburg +1.10
1880 Wasserburg +1.40
1880 Wasserburg +0.80
1880 Wasserburg +0.30
1880 Wasserburg +0.60
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
1.10 1.00 1.20 Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 0.40 1.60 1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: 1880 Wasserburg
Lepiej: 1880 Wasserburg
Lepiej: Hankofen-Hailing
Po równo
Lepiej: 1880 Wasserburg
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: 1880 Wasserburg
Lepiej: 1880 Wasserburg
Lepiej: Hankofen-Hailing
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2 1.6 2.4 2.7 3 2.4
Gole stracone/mecz 1.1 1 1.2 1 0.4 1.6
Gole łącznie/mecz 3.1 2.6 3.6 3.7 3.4 4
Wskaźnik GG 60% 60% 60% 50% 40% 60%
Wskaźnik czystego konta 40% 40% 40% 50% 60% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1880 Wasserburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.