Hankofen-Hailing vs 1880 Wasserburg H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Hankofen-Hailing logosu
iç saha formu
W W D L W
Oberliga - Bayern Süd
Maierhofer Bau - Stadion
1880 Wasserburg logosu
deplasman formu
W W L W W

AI Maç Analizi

Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.95
3.30
2.60
4.50
5.00
4.00
2.5 Üst katsayısı
3.50
3.00
4.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.60
3.60
3.60
3.25
2.90
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L L W W
W W D L W
D W D L W
vs
W W W W W
W W W W W
W W L W W
2.5 Üst Formu
U O O O O
O U U O O
U O O O O
vs
O O U O O
U O O U O
O U O O O
KG VAR Formu
Y Y Y Y N
N N Y Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N N Y Y
N N Y N Y
Y N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 2.60 3.60 Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.70 3.40 4.00 1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg +0.60
1880 Wasserburg +0.30
1880 Wasserburg +0.90
1880 Wasserburg +1.10
1880 Wasserburg +0.80
1880 Wasserburg +1.40
1880 Wasserburg +0.10
Hankofen-Hailing +0.20
1880 Wasserburg +0.40
Maç başı ort. atılan gol
2.00 1.60 2.40 Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.70 3.00 2.40 1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg +0.70
1880 Wasserburg +1.00
1880 Wasserburg +0.40
1880 Wasserburg +1.10
1880 Wasserburg +1.40
1880 Wasserburg +0.80
1880 Wasserburg +0.30
1880 Wasserburg +0.60
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
1.10 1.00 1.20 Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 0.40 1.60 1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg daha iyi
1880 Wasserburg daha iyi
Hankofen-Hailing daha iyi
Eşit
1880 Wasserburg daha iyi
Hankofen-Hailing daha iyi
1880 Wasserburg daha iyi
1880 Wasserburg daha iyi
Hankofen-Hailing daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2 1.6 2.4 2.7 3 2.4
Maç başı yenen gol 1.1 1 1.2 1 0.4 1.6
Maç başı toplam gol 3.1 2.6 3.6 3.7 3.4 4
KG VAR oranı 60% 60% 60% 50% 40% 60%
Gol yememe oranı 40% 40% 40% 50% 60% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hankofen-Hailing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1880 Wasserburg (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Süd

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.