SC Freital vs ZFC Meuselwitz: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny SC Freital
forma u siebie
W W L D D
Oberliga - Nordost-Süd
WGF-Arena Stadion des Friedens
Logo drużyny ZFC Meuselwitz
forma na wyjeździe
W W W W

Analiza meczu AI

SC Freital
ZFC Meuselwitz

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.10
2.60
1.60
4.50
3.83
5.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
3.00
3.00
2.14
1.67
2.50
Współczynnik GG
4.30
4.30
4.30
3.00
3.83
2.38
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D D D D
W W L D D
L W L D D
vs
W W W D W
W W D
W W W W
Forma Powyżej 2.5
O U O O U
U O O O U
O O U U O
vs
O U O U O
U O U
U U O O
Forma GG
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N Y Y N
N Y Y
N N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.50 3.60 3.40 SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.88 3.00 2.75 ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
SC Freital +0.62
SC Freital +0.50
SC Freital +0.75
SC Freital +0.72
SC Freital +0.60
SC Freital +0.85
SC Freital +0.52
SC Freital +0.40
SC Freital +0.65
Śr. goli strzelonych/mecz
1.80 2.00 1.60 SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.13 2.00 2.25 ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz +0.33
ZFC Meuselwitz +0.20
ZFC Meuselwitz +0.45
ZFC Meuselwitz +0.13
Po równo
ZFC Meuselwitz +0.25
ZFC Meuselwitz +0.53
ZFC Meuselwitz +0.40
ZFC Meuselwitz +0.65
Śr. goli straconych/mecz
1.70 1.60 1.80 SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.75 1.00 0.50 ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 7 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

SC Freital
ZFC Meuselwitz

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.8 2 1.6 2.13 2 2.25
Gole stracone/mecz 1.7 1.6 1.8 0.75 1 0.5
Gole łącznie/mecz 3.5 3.6 3.4 2.88 3 2.75
Wskaźnik GG 80% 80% 80% 46% 67% 25%
Wskaźnik czystego konta 10% 20% 0% 54% 33% 75%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 7 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Nordost-Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
SC Freital
ZFC Meuselwitz

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

SC Freital (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 7 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0