Stallion vs Mendiola: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Stallion
forma u siebie
W L L
PFL
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Mendiola
forma na wyjeździe
D

Analiza meczu AI

Stallion
Mendiola

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.30
1.67
3.25
1.00
0.75
1.50
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
3.33
2.50
1.67
2.50
0.00
Współczynnik GG
2.90
1.50
5.00
3.83
3.25
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L L W D
W L L
W D
vs
D L D
D L
D
Forma Powyżej 2.5
O O U O U
O O U
O U
vs
U O U
U O
U
Forma GG
N N N Y Y
N N N
Y Y
vs
Y N Y
Y N
Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.25 3.00 5.50 Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 3.00 2.00 Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stallion +1.75
Stallion +1.25
Stallion +2.25
Stallion +0.50
Po równo
Stallion +1.00
Stallion +3.00
Stallion +2.50
Stallion +3.50
Śr. goli strzelonych/mecz
2.17 1.33 3.00 Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.75 0.50 1.00 Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stallion +1.42
Stallion +1.67
Stallion +1.17
Stallion +0.58
Stallion +0.83
Stallion +0.33
Stallion +2.25
Stallion +2.50
Stallion +2.00
Śr. goli straconych/mecz
2.08 1.67 2.50 Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.75 2.50 1.00 Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Mendiola
Lepiej: Stallion
Lepiej: Mendiola
Lepiej: Stallion
Lepiej: Stallion
Lepiej: Mendiola
Lepiej: Mendiola
Po równo
Lepiej: Mendiola
Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnie 3 mecze Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatni mecz na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Stallion
Mendiola

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.17 1.33 3 0.75 0.5 1
Gole stracone/mecz 2.08 1.67 2.5 1.75 2.5 1
Gole łącznie/mecz 4.25 3 5.5 2.5 3 2
Wskaźnik GG 50% 0% 100% 75% 50% 100%
Wskaźnik czystego konta 17% 33% 0% 0% 0% 0%
Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnie 3 mecze Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatni mecz na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek PFL - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Stallion
Mendiola

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Stallion (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mendiola (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 5 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnie 3 mecze Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatni mecz na wyjeździe

Tabela ligowa

PFL

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.