Stallion vs Mendiola H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Stallion
thuisvorm
W L L
PFL
Stadion nog onbekend
Logo van Mendiola
uitvorm
D

AI-wedstrijdinzichten

Stallion
Mendiola

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
1.67
3.25
1.00
0.75
1.50
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.33
2.50
1.67
2.50
0.00
BTS-coëfficiënt
2.90
1.50
5.00
3.83
3.25
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L W D
W L L
W D
vs
D L D
D L
D
Over 2.5-vorm
O O U O U
O O U
O U
vs
U O U
U O
U
BTS-vorm
N N N Y Y
N N N
Y Y
vs
Y N Y
Y N
Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.25 3.00 5.50 Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 3.00 2.00 Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stallion +1.75
Stallion +1.25
Stallion +2.25
Stallion +0.50
Gelijk
Stallion +1.00
Stallion +3.00
Stallion +2.50
Stallion +3.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.17 1.33 3.00 Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.75 0.50 1.00 Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stallion +1.42
Stallion +1.67
Stallion +1.17
Stallion +0.58
Stallion +0.83
Stallion +0.33
Stallion +2.25
Stallion +2.50
Stallion +2.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.08 1.67 2.50 Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.75 2.50 1.00 Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mendiola beter
Stallion beter
Mendiola beter
Stallion beter
Stallion beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Gelijk
Mendiola beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 3 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste uitwedstrijd

Gedetailleerde teamstatistieken

Stallion
Mendiola

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.17 1.33 3 0.75 0.5 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.08 1.67 2.5 1.75 2.5 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.25 3 5.5 2.5 3 2
BTS-percentage 50% 0% 100% 75% 50% 100%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 0% 0% 0%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 3 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste uitwedstrijd

Eerdere wedstrijden

Alleen PFL-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Stallion
Mendiola

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stallion (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 3 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste uitwedstrijd

Competitiestand

PFL

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.