Păuleşti vs Voința Crevedia: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Păuleşti
forma u siebie
L L L
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal
Logo drużyny Voința Crevedia
forma na wyjeździe
L W W

Analiza meczu AI

Păuleşti
Voința Crevedia

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.38
0.00
0.60
2.06
1.30
3.33
Współczynnik Powyżej 2.5
1.88
3.33
1.00
3.75
3.00
5.00
Współczynnik GG
2.81
2.67
2.90
4.13
3.60
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L D L L
L L L
L L D D L
vs
D W L W L
W L D L L
L W W
Forma Powyżej 2.5
U U U O U
O U O
U O U U U
vs
O O U O O
U O O U O
O O O
Forma GG
Y N Y Y N
N N Y
N N Y Y N
vs
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.57 3.33 1.80 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.73 2.80 6.67 Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Voința Crevedia +2.16
Voința Crevedia +0.23
Voința Crevedia +4.10
Voința Crevedia +1.40
Păuleşti +0.53
Voința Crevedia +3.34
Voința Crevedia +2.93
Voința Crevedia +1.00
Voința Crevedia +4.87
Śr. goli strzelonych/mecz
0.53 0.67 0.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.60 1.20 4.00 Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Voința Crevedia +2.07
Voința Crevedia +0.67
Voința Crevedia +3.47
Voința Crevedia +1.93
Voința Crevedia +0.53
Voința Crevedia +3.33
Voința Crevedia +2.20
Voința Crevedia +0.80
Voința Crevedia +3.60
Śr. goli straconych/mecz
2.03 2.67 1.40 Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.13 1.60 2.67 Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Voința Crevedia
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Voința Crevedia
Lepiej: Voința Crevedia
Po równo
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Păuleşti
Lepiej: Păuleşti
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Păuleşti
Voința Crevedia

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.53 0.67 0.4 2.6 1.2 4
Gole stracone/mecz 2.03 2.67 1.4 2.13 1.6 2.67
Gole łącznie/mecz 2.57 3.33 1.8 4.73 2.8 6.67
Wskaźnik GG 37% 33% 40% 80% 60% 100%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 10% 20% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Păuleşti
Voința Crevedia

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Păuleşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Voința Crevedia (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2