Viitorul Corbeanca vs Progresul Draganesti: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Viitorul Corbeanca
forma u siebie
D L D
Liga III - Serie 3
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Progresul Draganesti
forma na wyjeździe
L D L W

Analiza meczu AI

Viitorul Corbeanca
Progresul Draganesti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.19
1.00
1.30
2.44
3.25
1.63
Współczynnik Powyżej 2.5
0.63
0.00
1.00
3.13
3.75
2.50
Współczynnik GG
2.00
2.17
1.90
3.69
4.13
3.25
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D D L L
D L D
W L D L L
vs
W L D W D
W W D D
L D L W
Forma Powyżej 2.5
U U U U O
U U U
U U U U O
vs
O O O O O
U O O O
U U O O
Forma GG
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
vs
Y N Y Y Y
N Y Y Y
N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.38 3.75 3.00 Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Progresul Draganesti +1.71
Progresul Draganesti +2.08
Progresul Draganesti +1.33
Progresul Draganesti +2.05
Progresul Draganesti +2.42
Progresul Draganesti +1.67
Progresul Draganesti +1.38
Progresul Draganesti +1.75
Progresul Draganesti +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.63 2.25 1.00 Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Progresul Draganesti +1.16
Progresul Draganesti +1.78
Progresul Draganesti +0.53
Progresul Draganesti +1.30
Progresul Draganesti +1.92
Progresul Draganesti +0.67
Progresul Draganesti +1.03
Progresul Draganesti +1.65
Progresul Draganesti +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.75 1.50 2.00 Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Lepiej: Viitorul Corbeanca
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Viitorul Corbeanca
Progresul Draganesti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.47 0.33 0.6 1.63 2.25 1
Gole stracone/mecz 1.2 1 1.4 1.75 1.5 2
Gole łącznie/mecz 1.67 1.33 2 3.38 3.75 3
Wskaźnik GG 27% 33% 20% 63% 75% 50%
Wskaźnik czystego konta 37% 33% 40% 13% 25% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Viitorul Corbeanca
Progresul Draganesti

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Progresul Draganesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2