Viitorul Corbeanca vs Pucioasa: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Viitorul Corbeanca
forma u siebie
D L D
Liga III - Serie 3
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Pucioasa
forma na wyjeździe
L D D

Analiza meczu AI

Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.19
1.00
1.30
1.81
2.30
1.00
Współczynnik Powyżej 2.5
0.63
0.00
1.00
1.88
2.00
1.67
Współczynnik GG
2.00
2.17
1.90
2.63
2.90
2.17
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D D L L
D L D
W L D L L
vs
D L W D W
L D L W W
L D D
Forma Powyżej 2.5
U U U U O
U U U
U U U U O
vs
O U O U O
U U U O O
U O U
Forma GG
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
vs
Y N N N Y
N Y N N Y
N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.03 2.40 1.67 Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pucioasa +0.36
Pucioasa +0.73
Po równo
Pucioasa +0.70
Pucioasa +1.07
Pucioasa +0.34
Pucioasa +0.03
Pucioasa +0.40
Viitorul Corbeanca +0.33
Śr. goli strzelonych/mecz
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.03 1.40 0.67 Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pucioasa +0.56
Pucioasa +0.93
Pucioasa +0.20
Pucioasa +0.70
Pucioasa +1.07
Pucioasa +0.34
Pucioasa +0.43
Pucioasa +0.80
Pucioasa +0.07
Śr. goli straconych/mecz
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 1.00 1.00 Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Pucioasa
Lepiej: Pucioasa
Lepiej: Pucioasa
Po równo
Po równo
Po równo
Lepiej: Pucioasa
Lepiej: Pucioasa
Lepiej: Pucioasa
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.47 0.33 0.6 1.03 1.4 0.67
Gole stracone/mecz 1.2 1 1.4 1 1 1
Gole łącznie/mecz 1.67 1.33 2 2.03 2.4 1.67
Wskaźnik GG 27% 33% 20% 37% 40% 33%
Wskaźnik czystego konta 37% 33% 40% 27% 20% 33%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Viitorul Corbeanca (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pucioasa (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 3 · Group 3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2