Viitorul Corbeanca vs Pucioasa: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Viitorul Corbeanca
formă acasă
D L D
Liga III - Serie 3
Stadion neconfirmat
Sigla Pucioasa
formă în deplasare
L D D

Analiza AI a meciului

Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.19
1.00
1.30
1.81
2.30
1.00
Coeficient Peste 2.5
0.63
0.00
1.00
1.88
2.00
1.67
Coeficient GG
2.00
2.17
1.90
2.63
2.90
2.17
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D D L L
D L D
W L D L L
vs
D L W D W
L D L W W
L D D
Formă Peste 2.5
U U U U O
U U U
U U U U O
vs
O U O U O
U U U O O
U O U
Formă GG
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
vs
Y N N N Y
N Y N N Y
N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
2.03 2.40 1.67 Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Pucioasa +0.36
Pucioasa +0.73
Egalitate
Pucioasa +0.70
Pucioasa +1.07
Pucioasa +0.34
Pucioasa +0.03
Pucioasa +0.40
Viitorul Corbeanca +0.33
Media goluri marcate/meci
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
1.03 1.40 0.67 Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Pucioasa +0.56
Pucioasa +0.93
Pucioasa +0.20
Pucioasa +0.70
Pucioasa +1.07
Pucioasa +0.34
Pucioasa +0.43
Pucioasa +0.80
Pucioasa +0.07
Media goluri primite/meci
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.47 0.33 0.6 1.03 1.4 0.67
Goluri primite/meci 1.2 1 1.4 1 1 1
Goluri totale/meci 1.67 1.33 2 2.03 2.4 1.67
Rată GG 27% 33% 20% 37% 40% 33%
Rată meciuri fără gol primit 37% 33% 40% 27% 20% 33%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Viitorul Corbeanca (General) (Acasă) (Deplasare)
Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2