Viitorul Corbeanca vs Pucioasa H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Viitorul Corbeanca
thuisvorm
D L D
Liga III - Serie 3
Stadion nog onbekend
Logo van Pucioasa
uitvorm
L D D

AI-wedstrijdinzichten

Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.19
1.00
1.30
1.81
2.30
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
0.63
0.00
1.00
1.88
2.00
1.67
BTS-coëfficiënt
2.00
2.17
1.90
2.63
2.90
2.17
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D D L L
D L D
W L D L L
vs
D L W D W
L D L W W
L D D
Over 2.5-vorm
U U U U O
U U U
U U U U O
vs
O U O U O
U U U O O
U O U
BTS-vorm
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
vs
Y N N N Y
N Y N N Y
N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.03 2.40 1.67 Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa +0.36
Pucioasa +0.73
Gelijk
Pucioasa +0.70
Pucioasa +1.07
Pucioasa +0.34
Pucioasa +0.03
Pucioasa +0.40
Viitorul Corbeanca +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.03 1.40 0.67 Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa +0.56
Pucioasa +0.93
Pucioasa +0.20
Pucioasa +0.70
Pucioasa +1.07
Pucioasa +0.34
Pucioasa +0.43
Pucioasa +0.80
Pucioasa +0.07
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.00 1.00 Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.47 0.33 0.6 1.03 1.4 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1 1.4 1 1 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.67 1.33 2 2.03 2.4 1.67
BTS-percentage 27% 33% 20% 37% 40% 33%
Clean sheet-percentage 37% 33% 40% 27% 20% 33%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Viitorul Corbeanca
Pucioasa

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2