Petrolul Hartiesti vs CS Drobeta-Turnu Severin: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Petrolul Hartiesti
forma u siebie
L L L
Liga III - Serie 6
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny CS Drobeta-Turnu Severin
forma na wyjeździe
W D L W

Analiza meczu AI

Petrolul Hartiesti
CS Drobeta-Turnu Severin

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.00
0.00
0.00
3.94
5.00
2.88
Współczynnik Powyżej 2.5
3.75
3.33
4.00
2.50
3.75
1.25
Współczynnik GG
2.38
2.67
2.20
2.38
2.38
2.38
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
D W L W W
W W W W
W D L W
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
U O O
U O O O O
vs
U O U O O
U O O O
U U U O
Forma GG
Y N N Y N
N N Y
N N Y N N
vs
Y Y N N N
N N Y N
N Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.33 4.67 4.00 Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.00 3.50 2.50 CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Petrolul Hartiesti +1.33
Petrolul Hartiesti +0.83
Petrolul Hartiesti +1.83
Petrolul Hartiesti +1.67
Petrolul Hartiesti +1.17
Petrolul Hartiesti +2.17
Petrolul Hartiesti +1.00
Petrolul Hartiesti +0.50
Petrolul Hartiesti +1.50
Śr. goli strzelonych/mecz
0.37 0.33 0.40 Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.38 3.00 1.75 CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS Drobeta-Turnu Severin +2.01
CS Drobeta-Turnu Severin +2.63
CS Drobeta-Turnu Severin +1.38
CS Drobeta-Turnu Severin +2.05
CS Drobeta-Turnu Severin +2.67
CS Drobeta-Turnu Severin +1.42
CS Drobeta-Turnu Severin +1.98
CS Drobeta-Turnu Severin +2.60
CS Drobeta-Turnu Severin +1.35
Śr. goli straconych/mecz
3.97 4.33 3.60 Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.63 0.50 0.75 CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Lepiej: CS Drobeta-Turnu Severin
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Petrolul Hartiesti
CS Drobeta-Turnu Severin

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.37 0.33 0.4 2.38 3 1.75
Gole stracone/mecz 3.97 4.33 3.6 0.63 0.5 0.75
Gole łącznie/mecz 4.33 4.67 4 3 3.5 2.5
Wskaźnik GG 27% 33% 20% 25% 25% 25%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 63% 75% 50%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 6 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Petrolul Hartiesti
CS Drobeta-Turnu Severin

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Petrolul Hartiesti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CS Drobeta-Turnu Severin (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 6 · Group 6

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0