Petrolul Hartiesti vs CS Drobeta-Turnu Severin: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Petrolul Hartiesti
formă acasă
L L L
Liga III - Serie 6
Stadion neconfirmat
Sigla CS Drobeta-Turnu Severin
formă în deplasare
W D L W

Analiza AI a meciului

Petrolul Hartiesti
CS Drobeta-Turnu Severin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.00
0.00
0.00
3.94
5.00
2.88
Coeficient Peste 2.5
3.75
3.33
4.00
2.50
3.75
1.25
Coeficient GG
2.38
2.67
2.20
2.38
2.38
2.38
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
D W L W W
W W W W
W D L W
Formă Peste 2.5
O O O O O
U O O
U O O O O
vs
U O U O O
U O O O
U U U O
Formă GG
Y N N Y N
N N Y
N N Y N N
vs
Y Y N N N
N N Y N
N Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.33 4.67 4.00 Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 3.50 2.50 CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)
Petrolul Hartiesti +1.33
Petrolul Hartiesti +0.83
Petrolul Hartiesti +1.83
Petrolul Hartiesti +1.67
Petrolul Hartiesti +1.17
Petrolul Hartiesti +2.17
Petrolul Hartiesti +1.00
Petrolul Hartiesti +0.50
Petrolul Hartiesti +1.50
Media goluri marcate/meci
0.37 0.33 0.40 Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
2.38 3.00 1.75 CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Drobeta-Turnu Severin +2.01
CS Drobeta-Turnu Severin +2.63
CS Drobeta-Turnu Severin +1.38
CS Drobeta-Turnu Severin +2.05
CS Drobeta-Turnu Severin +2.67
CS Drobeta-Turnu Severin +1.42
CS Drobeta-Turnu Severin +1.98
CS Drobeta-Turnu Severin +2.60
CS Drobeta-Turnu Severin +1.35
Media goluri primite/meci
3.97 4.33 3.60 Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
0.63 0.50 0.75 CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Mai bine: CS Drobeta-Turnu Severin
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Petrolul Hartiesti
CS Drobeta-Turnu Severin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.37 0.33 0.4 2.38 3 1.75
Goluri primite/meci 3.97 4.33 3.6 0.63 0.5 0.75
Goluri totale/meci 4.33 4.67 4 3 3.5 2.5
Rată GG 27% 33% 20% 25% 25% 25%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 63% 75% 50%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 6 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Petrolul Hartiesti
CS Drobeta-Turnu Severin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Petrolul Hartiesti (General) (Acasă) (Deplasare)
CS Drobeta-Turnu Severin (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 6 · Group 6

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0