Crişul Sântandrei vs Sighetu Marmaţiei: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Crişul Sântandrei
forma u siebie
W W L W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Sântandrei
Logo drużyny Sighetu Marmaţiei
forma na wyjeździe
L D D W L

Analiza meczu AI

Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.65
3.00
2.30
1.95
2.30
1.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
2.00
4.00
2.50
3.00
2.00
Współczynnik GG
3.25
2.20
4.30
2.75
3.60
1.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D W W L
W W L W L
L W L D W
vs
D W L L W
L W D L W
L D D W L
Forma Powyżej 2.5
U O O O U
O U U O U
U O O O O
vs
U O U U O
O O U U O
O U U O U
Forma GG
N Y Y Y N
N N N Y N
N Y Y Y Y
vs
Y N N N N
Y Y Y N N
N Y N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.20 2.20 4.20 Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 3.20 1.80 Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Crişul Sântandrei +0.70
Po równo
Crişul Sântandrei +1.40
Sighetu Marmaţiei +0.30
Sighetu Marmaţiei +1.00
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +1.70
Crişul Sântandrei +1.00
Crişul Sântandrei +2.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 1.20 2.20 Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.80 0.80 Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Crişul Sântandrei +0.40
Sighetu Marmaţiei +0.10
Crişul Sântandrei +0.90
Sighetu Marmaţiei +0.10
Sighetu Marmaţiei +0.60
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +0.90
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +1.40
Śr. goli straconych/mecz
1.50 1.00 2.00 Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.40 1.00 Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Sighetu Marmaţiei
Lepiej: Sighetu Marmaţiei
Lepiej: Sighetu Marmaţiei
Lepiej: Crişul Sântandrei
Lepiej: Crişul Sântandrei
Po równo
Lepiej: Sighetu Marmaţiei
Lepiej: Sighetu Marmaţiei
Lepiej: Sighetu Marmaţiei
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 1.2 2.2 1.3 1.8 0.8
Gole stracone/mecz 1.5 1 2 1.2 1.4 1
Gole łącznie/mecz 3.2 2.2 4.2 2.5 3.2 1.8
Wskaźnik GG 50% 20% 80% 40% 60% 20%
Wskaźnik czystego konta 20% 40% 0% 30% 20% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 8 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Crişul Sântandrei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sighetu Marmaţiei (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 8 · Group 8

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0