Crişul Sântandrei vs Sighetu Marmaţiei: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Crişul Sântandrei
formă acasă
W W L W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Sântandrei
Sigla Sighetu Marmaţiei
formă în deplasare
L D D W L

Analiza AI a meciului

Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
3.00
2.30
1.95
2.30
1.60
Coeficient Peste 2.5
3.00
2.00
4.00
2.50
3.00
2.00
Coeficient GG
3.25
2.20
4.30
2.75
3.60
1.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D W W L
W W L W L
L W L D W
vs
D W L L W
L W D L W
L D D W L
Formă Peste 2.5
U O O O U
O U U O U
U O O O O
vs
U O U U O
O O U U O
O U U O U
Formă GG
N Y Y Y N
N N N Y N
N Y Y Y Y
vs
Y N N N N
Y Y Y N N
N Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 2.20 4.20 Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 3.20 1.80 Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)
Crişul Sântandrei +0.70
Egalitate
Crişul Sântandrei +1.40
Sighetu Marmaţiei +0.30
Sighetu Marmaţiei +1.00
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +1.70
Crişul Sântandrei +1.00
Crişul Sântandrei +2.40
Media goluri marcate/meci
1.70 1.20 2.20 Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.80 0.80 Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)
Crişul Sântandrei +0.40
Sighetu Marmaţiei +0.10
Crişul Sântandrei +0.90
Sighetu Marmaţiei +0.10
Sighetu Marmaţiei +0.60
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +0.90
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +1.40
Media goluri primite/meci
1.50 1.00 2.00 Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.40 1.00 Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Sighetu Marmaţiei
Mai bine: Sighetu Marmaţiei
Mai bine: Sighetu Marmaţiei
Mai bine: Crişul Sântandrei
Mai bine: Crişul Sântandrei
Egalitate
Mai bine: Sighetu Marmaţiei
Mai bine: Sighetu Marmaţiei
Mai bine: Sighetu Marmaţiei
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.7 1.2 2.2 1.3 1.8 0.8
Goluri primite/meci 1.5 1 2 1.2 1.4 1
Goluri totale/meci 3.2 2.2 4.2 2.5 3.2 1.8
Rată GG 50% 20% 80% 40% 60% 20%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 30% 20% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 8 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Crişul Sântandrei
Sighetu Marmaţiei

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Crişul Sântandrei (General) (Acasă) (Deplasare)
Sighetu Marmaţiei (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 8 · Group 8

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0