Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Şanlıurfaspor
forma u siebie
W W W D D
2. Lig
Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu
Logo drużyny Isparta 32 Spor
forma na wyjeździe
W L L W W

Analiza meczu AI

Şanlıurfaspor
Isparta 32 Spor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.75
3.60
1.90
3.15
3.30
3.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.00
3.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
4.15
4.30
4.00
3.60
3.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D L D W
W W W D D
D D D L W
vs
L D W W W
W W L D W
W L L W W
Forma Powyżej 2.5
O U O U O
O O U U U
U U O O O
vs
U O O U O
U O O O U
O U U O O
Forma GG
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
vs
N Y Y N Y
N Y Y Y N
Y N N Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.10 3.00 3.20 Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 2.80 3.40 Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Şanlıurfaspor +0.30
Isparta 32 Spor +0.30
Isparta 32 Spor +0.10
Şanlıurfaspor +0.20
Isparta 32 Spor +0.40
Şanlıurfaspor +0.10
Şanlıurfaspor +0.40
Isparta 32 Spor +0.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.80 2.00 1.60 Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.60 1.80 Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Şanlıurfaspor +0.10
Şanlıurfaspor +0.20
Po równo
Şanlıurfaspor +0.30
Şanlıurfaspor +0.40
Şanlıurfaspor +0.20
Isparta 32 Spor +0.10
Po równo
Isparta 32 Spor +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.00 1.60 Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.20 1.60 Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Şanlıurfaspor
Lepiej: Isparta 32 Spor
Lepiej: Şanlıurfaspor
Lepiej: Şanlıurfaspor
Lepiej: Şanlıurfaspor
Lepiej: Şanlıurfaspor
Lepiej: Isparta 32 Spor
Lepiej: Isparta 32 Spor
Po równo
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Şanlıurfaspor
Isparta 32 Spor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.8 2 1.6 1.7 1.6 1.8
Gole stracone/mecz 1.3 1 1.6 1.4 1.2 1.6
Gole łącznie/mecz 3.1 3 3.2 3.1 2.8 3.4
Wskaźnik GG 80% 80% 80% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 20% 40% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 2. Lig - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Şanlıurfaspor
Isparta 32 Spor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Isparta 32 Spor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

2. Lig · Lig B: White Group

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0