Rangers de Talca vs Cobreloa: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Rangers de Talca
formă acasă
D L W L W
Primera B
Estadio Fiscal de Talca
Sigla Cobreloa
formă în deplasare
W L D W L

Analiza AI a meciului

Rangers de Talca
Cobreloa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
2.30
3.00
2.80
3.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
1.50
1.00
2.00
Coeficient GG
3.10
2.60
3.60
2.75
2.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L L W
D L W L W
L W W W L
vs
L D W W L
W D L W W
W L D W L
Formă Peste 2.5
U O O U O
U O U O O
O O U O U
vs
O U U U O
O U U U U
U O U U O
Formă GG
N Y Y N N
N Y N Y N
Y Y N Y N
vs
Y N N N Y
Y Y N N N
N Y N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.80 2.60 3.00 Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.40 2.20 Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers de Talca +0.50
Rangers de Talca +0.40
Rangers de Talca +0.60
Rangers de Talca +0.30
Rangers de Talca +0.20
Rangers de Talca +0.40
Rangers de Talca +0.70
Rangers de Talca +0.60
Rangers de Talca +0.80
Media goluri marcate/meci
1.50 1.60 1.40 Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.60 1.00 Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)
Rangers de Talca +0.20
Cobreloa +0.10
Rangers de Talca +0.50
Rangers de Talca +0.30
Egalitate
Rangers de Talca +0.60
Rangers de Talca +0.10
Cobreloa +0.20
Rangers de Talca +0.40
Media goluri primite/meci
1.30 1.00 1.60 Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.80 1.20 Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Cobreloa
Mai bine: Cobreloa
Mai bine: Cobreloa
Egalitate
Mai bine: Cobreloa
Mai bine: Rangers de Talca
Mai bine: Cobreloa
Mai bine: Cobreloa
Mai bine: Cobreloa
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Rangers de Talca
Cobreloa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.5 1.6 1.4 1.3 1.6 1
Goluri primite/meci 1.3 1 1.6 1 0.8 1.2
Goluri totale/meci 2.8 2.6 3 2.3 2.4 2.2
Rată GG 50% 40% 60% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 40% 60% 20% 50% 40% 60%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Primera B - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Rangers de Talca
Cobreloa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Rangers de Talca (General) (Acasă) (Deplasare)
Cobreloa (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Primera B

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 San Luis 27 14 8 5 42:29 +13 50 W W W W W
2 Cobreloa 27 13 9 5 45:29 +16 48 L D W W L
3 Magallanes 27 13 7 7 44:39 +5 46 D D W W W
4 Antofagasta 27 12 8 7 47:26 +21 44 L D L W W
5 Santiago Wanderers 27 12 8 7 42:30 +12 44 W L L L L
6 Recoleta 27 11 8 8 39:36 +3 41 W W D W L
7 Deportes Copiapo 27 11 7 9 42:40 +2 40 L D W W W
8 San Marcos de Arica 27 10 9 8 33:27 +6 39 W L W W L
9 Union Espanola 27 10 6 11 32:35 -3 36 D L D L L
10 Deportes Temuco 27 9 8 10 42:37 +5 35 L W D L W
11 Deportes Iquique 27 8 10 9 36:30 +6 34 L L W W W
12 D. Puerto Montt 27 10 4 13 26:35 -9 34 W L L L L
13 Curico Unido 27 7 9 11 24:40 -16 30 L W L L W
14 Deportes Santa Cruz 27 4 10 13 28:42 -14 22 D W D L L
15 Union San Felipe 27 5 7 15 16:48 -32 22 D L L L L
16 Rangers de Talca 27 5 6 16 27:42 -15 21 W W L L W
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Cobreloa 13 10 2 1 30:9 +21 32
2 San Luis 14 9 4 1 29:14 +15 31
3 Antofagasta 14 8 4 2 26:9 +17 28
4 Deportes Copiapo 14 8 3 3 24:17 +7 27
5 Magallanes 13 7 3 3 24:19 +5 24
6 Union Espanola 13 7 3 3 19:14 +5 24
7 Recoleta 14 7 3 4 21:20 +1 24
8 Santiago Wanderers 13 6 5 2 25:17 +8 23
9 San Marcos de Arica 13 6 4 3 16:9 +7 22
10 D. Puerto Montt 14 7 1 6 17:16 +1 22
11 Deportes Iquique 14 5 6 3 18:9 +9 21
12 Deportes Temuco 14 5 4 5 25:20 +5 19
13 Curico Unido 13 5 4 4 14:14 0 19
14 Union San Felipe 13 3 5 5 8:12 -4 14
15 Deportes Santa Cruz 13 1 7 5 15:21 -6 10
16 Rangers de Talca 14 2 4 8 14:20 -6 10
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Magallanes 14 6 4 4 20:20 0 22
2 Santiago Wanderers 14 6 3 5 17:13 +4 21
3 San Luis 13 5 4 4 13:15 -2 19
4 Recoleta 13 4 5 4 18:16 +2 17
5 San Marcos de Arica 14 4 5 5 17:18 -1 17
6 Antofagasta 13 4 4 5 21:17 +4 16
7 Deportes Temuco 13 4 4 5 17:17 0 16
8 Cobreloa 14 3 7 4 15:20 -5 16
9 Deportes Iquique 13 3 4 6 18:21 -3 13
10 Deportes Copiapo 13 3 4 6 18:23 -5 13
11 Union Espanola 14 3 3 8 13:21 -8 12
12 Deportes Santa Cruz 14 3 3 8 13:21 -8 12
13 D. Puerto Montt 13 3 3 7 9:19 -10 12
14 Rangers de Talca 13 3 2 8 13:22 -9 11
15 Curico Unido 14 2 5 7 10:26 -16 11
16 Union San Felipe 14 2 2 10 8:36 -28 8

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.