Barnsley vs Cambridge United: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Barnsley
formă acasă
D L W L D
League One
Oakwell
Sigla Cambridge United
formă în deplasare
D W D D

Analiza AI a meciului

Barnsley
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.45
1.60
1.30
2.89
3.30
2.38
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
2.78
3.00
2.50
Coeficient GG
3.80
4.30
3.30
4.61
4.30
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L D L
D L W L D
L D W L L
vs
D W D D W
W L W D W
D W D D
Formă Peste 2.5
O O O U O
O U O O U
O U O O O
vs
O O U U U
O O O U U
U O O U
Formă GG
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
Y N Y N Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.00 3.20 2.80 Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
2.78 2.80 2.75 Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Barnsley +0.22
Barnsley +0.20
Barnsley +0.25
Barnsley +0.42
Barnsley +0.40
Barnsley +0.45
Barnsley +0.02
Egalitate
Barnsley +0.05
Media goluri marcate/meci
1.10 1.20 1.00 Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
1.55 1.60 1.50 Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United +0.45
Cambridge United +0.50
Cambridge United +0.40
Cambridge United +0.35
Cambridge United +0.40
Cambridge United +0.30
Cambridge United +0.55
Cambridge United +0.60
Cambridge United +0.50
Media goluri primite/meci
1.90 2.00 1.80 Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
1.23 1.20 1.25 Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Barnsley
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 1.2 1 1.55 1.6 1.5
Goluri primite/meci 1.9 2 1.8 1.23 1.2 1.25
Goluri totale/meci 3 3.2 2.8 2.78 2.8 2.75
Rată GG 70% 80% 60% 90% 80% 100%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 10% 20% 0%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Barnsley
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Barnsley
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Barnsley (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

League One

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Plymouth 10 6 1 3 18:12 +6 19 W W L W W
2 Bradford 9 5 2 2 8:5 +3 17 W W W D D
3 Stockport County 9 5 1 3 20:11 +9 16 W L D W W
4 Huddersfield 9 4 4 1 16:9 +7 16 D D L W D
5 Cambridge United 9 4 4 1 14:11 +3 16 D W D D W
6 Reading 9 4 3 2 22:11 +11 15 L W D D W
7 Sheffield Wednesday 8 4 3 1 15:8 +7 15 W W D D D
8 Oxford United 7 4 2 1 15:8 +7 14 L W W D W
9 Stevenage 8 3 3 2 12:8 +4 12 D W W L W
10 Burton Albion 10 3 3 4 14:16 -2 12 L D W L L
11 AFC Wimbledon 9 3 3 3 7:10 -3 12 W W D D L
12 Leyton Orient 9 3 2 4 13:11 +2 11 D L W L D
13 Luton 8 3 2 3 16:15 +1 11 W D L L W
14 Mansfield Town 8 3 2 3 12:14 -2 11 L L D D W
15 Wycombe 9 2 4 3 14:20 -6 10 D W W D L
16 Doncaster 8 2 3 3 9:9 0 9 D L L W W
17 Leicester 8 2 3 3 10:14 -4 9 W L W D L
18 Blackpool 8 2 2 4 13:14 -1 8 L L D L L
19 Barnsley 8 2 2 4 8:15 -7 8 W L L D L
20 Peterborough 9 2 2 5 7:14 -7 8 L D L L W
21 Bromley 8 2 2 4 9:20 -11 8 L L D W L
22 Notts County 8 1 4 3 8:11 -3 7 D D L L L
23 Milton Keynes Dons 8 0 6 2 9:15 -6 6 L D D D L
24 Wigan 8 1 1 6 5:13 -8 4 W L D L L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Reading 5 3 1 1 14:6 +8 10
2 Mansfield Town 4 3 1 0 9:4 +5 10
3 Cambridge United 5 3 1 1 8:6 +2 10
4 Stockport County 5 3 0 2 13:8 +5 9
5 Plymouth 5 3 0 2 8:5 +3 9
6 Huddersfield 4 2 2 0 9:4 +5 8
7 AFC Wimbledon 4 2 2 0 2:0 +2 8
8 Bradford 4 2 1 1 4:2 +2 7
9 Stevenage 4 2 1 1 6:5 +1 7
10 Burton Albion 5 1 3 1 10:9 +1 6
11 Sheffield Wednesday 4 1 2 1 7:3 +4 5
12 Oxford United 3 1 2 0 6:3 +3 5
13 Blackpool 4 1 2 1 9:7 +2 5
14 Luton 4 1 2 1 5:4 +1 5
15 Doncaster 4 1 2 1 4:4 0 5
16 Notts County 4 1 1 2 4:5 -1 4
17 Peterborough 4 1 1 2 3:5 -2 4
18 Barnsley 4 1 1 2 4:8 -4 4
19 Bromley 4 1 1 2 3:9 -6 4
20 Wycombe 5 0 3 2 8:12 -4 3
21 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 3:7 -4 3
22 Leyton Orient 5 1 0 4 5:10 -5 3
23 Leicester 4 1 0 3 4:9 -5 3
24 Wigan 4 1 0 3 3:8 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Plymouth 5 3 1 1 10:7 +3 10
2 Sheffield Wednesday 4 3 1 0 8:5 +3 10
3 Bradford 5 3 1 1 4:3 +1 10
4 Oxford United 4 3 0 1 9:5 +4 9
5 Leyton Orient 4 2 2 0 8:1 +7 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 7:5 +2 8
7 Stockport County 4 2 1 1 7:3 +4 7
8 Wycombe 4 2 1 1 6:8 -2 7
9 Cambridge United 4 1 3 0 6:5 +1 6
10 Leicester 4 1 3 0 6:5 +1 6
11 Luton 4 2 0 2 11:11 0 6
12 Burton Albion 5 2 0 3 4:7 -3 6
13 Reading 4 1 2 1 8:5 +3 5
14 Stevenage 4 1 2 1 6:3 +3 5
15 Doncaster 4 1 1 2 5:5 0 4
16 Barnsley 4 1 1 2 4:7 -3 4
17 Bromley 4 1 1 2 6:11 -5 4
18 AFC Wimbledon 5 1 1 3 5:10 -5 4
19 Peterborough 5 1 1 3 4:9 -5 4
20 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 6:8 -2 3
21 Notts County 4 0 3 1 4:6 -2 3
22 Blackpool 4 1 0 3 4:7 -3 3
23 Wigan 4 0 1 3 2:5 -3 1
24 Mansfield Town 4 0 1 3 3:10 -7 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Barnsley

Antrenor: D. Stendel

4-2-3-1
25 Rogan Ravenhill
11 T. Noslin
6 C. O'Riordan
5 J. Shepherd
2 A. Kay
8 C. McGeehan
45 Vimal Yoganathan
17 Amani Richards
22 Patrick Kelly
19 R. Cleary
32 Royce Brownlie

Rezerve

  • 36L. AlkerF
  • 30Jonathan BlandM
  • 51Kieren FlavellG
  • 4S. GaleD
  • 12J. OkedinaD
  • 46O'Rian Andrew ReidM
  • 13C. TaylorF

Cambridge United

Antrenor: N. Harris

3-4-2-1
1 J. Eastwood
15 Cathal Séan Heffernan Andrews
6 K. Watts
22 Z. Bradshaw
2 L. Bennett
4 D. Ball
17 P. Mpanzu
7 Isaac Heath
10 B. Knight
11 S. Kaikai
14 G. Yahyai

Rezerve

  • 9L. AppéréF
  • 44Raees Bangura-WilliamsM
  • 5P. BauerD
  • 29S. CurtisD
  • 13G. BreezeG
  • 19S. LaveryF
  • 8O. MoxonM