Bromley vs Notts County: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Bromley
formă acasă
D L L W
League One
RELOC8 EM Community Stadium
Sigla Notts County
formă în deplasare
D D D L

Analiza AI a meciului

Bromley
Notts County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.63
1.63
1.63
1.38
1.63
1.13
Coeficient Peste 2.5
3.13
2.50
3.75
1.88
2.50
1.25
Coeficient GG
3.69
3.25
4.13
4.13
4.13
4.13
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D W L
D L L W
W L D L
vs
D D L L L
D W L L
D D D L
Formă Peste 2.5
O U O O O
U O U O
U O O O
vs
U U U U O
U O U O
O U U U
Formă GG
N N Y Y Y
Y N N Y
N Y Y Y
vs
Y Y N N Y
Y Y N Y
Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.63 3.00 4.25 Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
2.38 2.25 2.50 Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)
Bromley +1.25
Bromley +1.38
Bromley +1.13
Bromley +0.62
Bromley +0.75
Bromley +0.50
Bromley +1.87
Bromley +2.00
Bromley +1.75
Media goluri marcate/meci
1.13 0.75 1.50 Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.00 1.00 Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)
Bromley +0.13
Bromley +0.13
Bromley +0.13
Notts County +0.25
Notts County +0.25
Notts County +0.25
Bromley +0.50
Bromley +0.50
Bromley +0.50
Media goluri primite/meci
2.50 2.25 2.75 Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
1.38 1.25 1.50 Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Mai bine: Notts County
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Bromley
Notts County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.13 0.75 1.5 1 1 1
Goluri primite/meci 2.5 2.25 2.75 1.38 1.25 1.5
Goluri totale/meci 3.63 3 4.25 2.38 2.25 2.5
Rată GG 63% 50% 75% 75% 75% 75%
Rată meciuri fără gol primit 13% 0% 25% 0% 0% 0%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Bromley
Notts County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Bromley
Notts County

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bromley (General) (Acasă) (Deplasare)
Notts County (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

League One

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Plymouth 10 6 1 3 18:12 +6 19 W W L W W
2 Bradford 9 5 2 2 8:5 +3 17 W W W D D
3 Stockport County 9 5 1 3 20:11 +9 16 W L D W W
4 Huddersfield 9 4 4 1 16:9 +7 16 D D L W D
5 Cambridge United 9 4 4 1 14:11 +3 16 D W D D W
6 Reading 9 4 3 2 22:11 +11 15 L W D D W
7 Sheffield Wednesday 8 4 3 1 15:8 +7 15 W W D D D
8 Oxford United 7 4 2 1 15:8 +7 14 L W W D W
9 Stevenage 8 3 3 2 12:8 +4 12 D W W L W
10 Burton Albion 10 3 3 4 14:16 -2 12 L D W L L
11 AFC Wimbledon 9 3 3 3 7:10 -3 12 W W D D L
12 Leyton Orient 9 3 2 4 13:11 +2 11 D L W L D
13 Luton 8 3 2 3 16:15 +1 11 W D L L W
14 Mansfield Town 8 3 2 3 12:14 -2 11 L L D D W
15 Wycombe 9 2 4 3 14:20 -6 10 D W W D L
16 Doncaster 8 2 3 3 9:9 0 9 D L L W W
17 Leicester 8 2 3 3 10:14 -4 9 W L W D L
18 Blackpool 8 2 2 4 13:14 -1 8 L L D L L
19 Barnsley 8 2 2 4 8:15 -7 8 W L L D L
20 Peterborough 9 2 2 5 7:14 -7 8 L D L L W
21 Bromley 8 2 2 4 9:20 -11 8 L L D W L
22 Notts County 8 1 4 3 8:11 -3 7 D D L L L
23 Milton Keynes Dons 8 0 6 2 9:15 -6 6 L D D D L
24 Wigan 8 1 1 6 5:13 -8 4 W L D L L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Reading 5 3 1 1 14:6 +8 10
2 Mansfield Town 4 3 1 0 9:4 +5 10
3 Cambridge United 5 3 1 1 8:6 +2 10
4 Stockport County 5 3 0 2 13:8 +5 9
5 Plymouth 5 3 0 2 8:5 +3 9
6 Huddersfield 4 2 2 0 9:4 +5 8
7 AFC Wimbledon 4 2 2 0 2:0 +2 8
8 Bradford 4 2 1 1 4:2 +2 7
9 Stevenage 4 2 1 1 6:5 +1 7
10 Burton Albion 5 1 3 1 10:9 +1 6
11 Sheffield Wednesday 4 1 2 1 7:3 +4 5
12 Oxford United 3 1 2 0 6:3 +3 5
13 Blackpool 4 1 2 1 9:7 +2 5
14 Luton 4 1 2 1 5:4 +1 5
15 Doncaster 4 1 2 1 4:4 0 5
16 Notts County 4 1 1 2 4:5 -1 4
17 Peterborough 4 1 1 2 3:5 -2 4
18 Barnsley 4 1 1 2 4:8 -4 4
19 Bromley 4 1 1 2 3:9 -6 4
20 Wycombe 5 0 3 2 8:12 -4 3
21 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 3:7 -4 3
22 Leyton Orient 5 1 0 4 5:10 -5 3
23 Leicester 4 1 0 3 4:9 -5 3
24 Wigan 4 1 0 3 3:8 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Plymouth 5 3 1 1 10:7 +3 10
2 Sheffield Wednesday 4 3 1 0 8:5 +3 10
3 Bradford 5 3 1 1 4:3 +1 10
4 Oxford United 4 3 0 1 9:5 +4 9
5 Leyton Orient 4 2 2 0 8:1 +7 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 7:5 +2 8
7 Stockport County 4 2 1 1 7:3 +4 7
8 Wycombe 4 2 1 1 6:8 -2 7
9 Cambridge United 4 1 3 0 6:5 +1 6
10 Leicester 4 1 3 0 6:5 +1 6
11 Luton 4 2 0 2 11:11 0 6
12 Burton Albion 5 2 0 3 4:7 -3 6
13 Reading 4 1 2 1 8:5 +3 5
14 Stevenage 4 1 2 1 6:3 +3 5
15 Doncaster 4 1 1 2 5:5 0 4
16 Barnsley 4 1 1 2 4:7 -3 4
17 Bromley 4 1 1 2 6:11 -5 4
18 AFC Wimbledon 5 1 1 3 5:10 -5 4
19 Peterborough 5 1 1 3 4:9 -5 4
20 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 6:8 -2 3
21 Notts County 4 0 3 1 4:6 -2 3
22 Blackpool 4 1 0 3 4:7 -3 3
23 Wigan 4 0 1 3 2:5 -3 1
24 Mansfield Town 4 0 1 3 3:10 -7 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Bromley

Antrenor: A. Woodman

4-1-4-1
31 O. Mason
12 Marcus Lemar Ifill
5 O. Sowunmi
21 Kamari Antonio Grant
17 J. Mendy
6 G. Saville
18 C. Whitely
22 K. Conteh
28 J. McKiernan
11 M. Pinnock
20 V. Adeboyejo

Rezerve

  • 9M. CheekF
  • 16W. HondermarckM
  • 45A. JacksonD
  • 10J. JonesF
  • 14N. KabambaF
  • 19M. MillerF
  • 1G. SmithG

Notts County

Antrenor: M. Paterson

3-4-2-1
1 J. Gibbons
2 J. Gibbons
3 R. McDonald
4 J. Bedeau
12 L. Ness
8 O. Cooper
18 M. Palmer
26 I. Samuels-Smith
7 C. Roberts
11 C. Grant
9 D. Kanu

Rezerve

  • 15J. EvansM
  • 27R. FinneranM
  • 14D. LipsiucM
  • 10R. Longelo-MbuleM
  • 6M. SandersM
  • 19L. SmythF
  • 25N. TsaroullaD