Leyton Orient vs Cambridge United: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Leyton Orient
formă acasă
L L L W L
League One
Brisbane Road
Sigla Cambridge United
formă în deplasare
D W D D

Analiza AI a meciului

Leyton Orient
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.80
1.00
2.60
2.89
3.30
2.38
Coeficient Peste 2.5
2.00
3.00
1.00
2.78
3.00
2.50
Coeficient GG
2.75
3.60
1.90
4.61
4.30
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W L D
L L L W L
L W W D D
vs
D W D D W
W L W D W
D W D D
Formă Peste 2.5
U O U U U
O O O U U
U U O U U
vs
O O U U U
O O O U U
U O O U
Formă GG
Y Y N N N
Y Y Y N N
N N N Y N
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.50 3.00 2.00 Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
2.78 2.80 2.75 Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United +0.28
Cambridge United +0.30
Cambridge United +0.25
Leyton Orient +0.22
Leyton Orient +0.20
Leyton Orient +0.25
Cambridge United +0.78
Cambridge United +0.80
Cambridge United +0.75
Media goluri marcate/meci
1.30 1.00 1.60 Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
1.55 1.60 1.50 Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United +0.25
Cambridge United +0.30
Cambridge United +0.20
Cambridge United +0.55
Cambridge United +0.60
Cambridge United +0.50
Leyton Orient +0.05
Egalitate
Leyton Orient +0.10
Media goluri primite/meci
1.20 2.00 0.40 Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
1.23 1.20 1.25 Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Leyton Orient
Egalitate
Mai bine: Leyton Orient
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Cambridge United
Mai bine: Leyton Orient
Mai bine: Leyton Orient
Mai bine: Leyton Orient
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Leyton Orient
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1 1.6 1.55 1.6 1.5
Goluri primite/meci 1.2 2 0.4 1.23 1.2 1.25
Goluri totale/meci 2.5 3 2 2.78 2.8 2.75
Rată GG 40% 60% 20% 90% 80% 100%
Rată meciuri fără gol primit 40% 20% 60% 10% 20% 0%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League One - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Leyton Orient
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Leyton Orient
Cambridge United

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Leyton Orient (General) (Acasă) (Deplasare)
Cambridge United (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

League One

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Plymouth 10 6 1 3 18:12 +6 19 W W L W W
2 Bradford 9 5 2 2 8:5 +3 17 W W W D D
3 Stockport County 9 5 1 3 20:11 +9 16 W L D W W
4 Huddersfield 9 4 4 1 16:9 +7 16 D D L W D
5 Cambridge United 9 4 4 1 14:11 +3 16 D W D D W
6 Reading 9 4 3 2 22:11 +11 15 L W D D W
7 Sheffield Wednesday 8 4 3 1 15:8 +7 15 W W D D D
8 Oxford United 7 4 2 1 15:8 +7 14 L W W D W
9 Stevenage 8 3 3 2 12:8 +4 12 D W W L W
10 Burton Albion 10 3 3 4 14:16 -2 12 L D W L L
11 AFC Wimbledon 9 3 3 3 7:10 -3 12 W W D D L
12 Leyton Orient 9 3 2 4 13:11 +2 11 D L W L D
13 Luton 8 3 2 3 16:15 +1 11 W D L L W
14 Mansfield Town 8 3 2 3 12:14 -2 11 L L D D W
15 Wycombe 9 2 4 3 14:20 -6 10 D W W D L
16 Doncaster 8 2 3 3 9:9 0 9 D L L W W
17 Leicester 8 2 3 3 10:14 -4 9 W L W D L
18 Blackpool 8 2 2 4 13:14 -1 8 L L D L L
19 Barnsley 8 2 2 4 8:15 -7 8 W L L D L
20 Peterborough 9 2 2 5 7:14 -7 8 L D L L W
21 Bromley 8 2 2 4 9:20 -11 8 L L D W L
22 Notts County 8 1 4 3 8:11 -3 7 D D L L L
23 Milton Keynes Dons 8 0 6 2 9:15 -6 6 L D D D L
24 Wigan 8 1 1 6 5:13 -8 4 W L D L L
  • Promotion - Championship
  • Promotion - League One (Play Offs)
  • Relegation - League Two
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Reading 5 3 1 1 14:6 +8 10
2 Mansfield Town 4 3 1 0 9:4 +5 10
3 Cambridge United 5 3 1 1 8:6 +2 10
4 Stockport County 5 3 0 2 13:8 +5 9
5 Plymouth 5 3 0 2 8:5 +3 9
6 Huddersfield 4 2 2 0 9:4 +5 8
7 AFC Wimbledon 4 2 2 0 2:0 +2 8
8 Bradford 4 2 1 1 4:2 +2 7
9 Stevenage 4 2 1 1 6:5 +1 7
10 Burton Albion 5 1 3 1 10:9 +1 6
11 Sheffield Wednesday 4 1 2 1 7:3 +4 5
12 Oxford United 3 1 2 0 6:3 +3 5
13 Blackpool 4 1 2 1 9:7 +2 5
14 Luton 4 1 2 1 5:4 +1 5
15 Doncaster 4 1 2 1 4:4 0 5
16 Notts County 4 1 1 2 4:5 -1 4
17 Peterborough 4 1 1 2 3:5 -2 4
18 Barnsley 4 1 1 2 4:8 -4 4
19 Bromley 4 1 1 2 3:9 -6 4
20 Wycombe 5 0 3 2 8:12 -4 3
21 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 3:7 -4 3
22 Leyton Orient 5 1 0 4 5:10 -5 3
23 Leicester 4 1 0 3 4:9 -5 3
24 Wigan 4 1 0 3 3:8 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Plymouth 5 3 1 1 10:7 +3 10
2 Sheffield Wednesday 4 3 1 0 8:5 +3 10
3 Bradford 5 3 1 1 4:3 +1 10
4 Oxford United 4 3 0 1 9:5 +4 9
5 Leyton Orient 4 2 2 0 8:1 +7 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 7:5 +2 8
7 Stockport County 4 2 1 1 7:3 +4 7
8 Wycombe 4 2 1 1 6:8 -2 7
9 Cambridge United 4 1 3 0 6:5 +1 6
10 Leicester 4 1 3 0 6:5 +1 6
11 Luton 4 2 0 2 11:11 0 6
12 Burton Albion 5 2 0 3 4:7 -3 6
13 Reading 4 1 2 1 8:5 +3 5
14 Stevenage 4 1 2 1 6:3 +3 5
15 Doncaster 4 1 1 2 5:5 0 4
16 Barnsley 4 1 1 2 4:7 -3 4
17 Bromley 4 1 1 2 6:11 -5 4
18 AFC Wimbledon 5 1 1 3 5:10 -5 4
19 Peterborough 5 1 1 3 4:9 -5 4
20 Milton Keynes Dons 4 0 3 1 6:8 -2 3
21 Notts County 4 0 3 1 4:6 -2 3
22 Blackpool 4 1 0 3 4:7 -3 3
23 Wigan 4 0 1 3 2:5 -3 1
24 Mansfield Town 4 0 1 3 3:10 -7 1

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Leyton Orient

Antrenor: R. Wellens

3-4-2-1
1 N. Baxter
5 J. Olowu
12 A. Gilchrist
6 W. Forrester
2 F. Stevens
14 I. Hayden
20 A. Gilbert
3 J. Morris
22 Y. Akhamrich
18 D. Scarlett
9 J. Kabia

Rezerve

  • 10A. ConnollyF
  • 17A. DobraF
  • 8I. El MizouniM
  • 27T. SpringettF
  • 25Charlie Gerard Richard WellensM
  • 34P. ChineduD
  • 33Killian CahillG

Cambridge United

Antrenor: N. Harris

3-4-2-1
1 J. Eastwood
15 Cathal Séan Heffernan Andrews
6 K. Watts
22 Z. Bradshaw
2 L. Bennett
4 D. Ball
17 P. Mpanzu
7 Isaac Heath
10 B. Knight
11 S. Kaikai
14 G. Yahyai

Rezerve

  • 9L. AppéréF
  • 44Raees Bangura-WilliamsM
  • 5P. BauerD
  • 29S. CurtisD
  • 13G. BreezeG
  • 19S. LaveryF
  • 8O. MoxonM