Accrington ST vs Gillingham: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Accrington ST
formă acasă
D D W D W
League Two
Wham Stadium
Sigla Gillingham
formă în deplasare
D D W L W

Analiza AI a meciului

Accrington ST
Gillingham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.75
2.90
0.60
2.60
2.60
2.60
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
3.30
3.30
3.30
2.60
1.90
3.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D D W D
D D W D W
L L L D D
vs
W W L D W
L D W W D
D D W L W
Formă Peste 2.5
O U U U U
O O O U U
U O O U U
vs
U O O U O
O U U O U
U U O O O
Formă GG
Y N Y N N
Y Y Y N N
N Y Y Y N
vs
N N N N Y
N Y N N N
N Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 3.00 2.40 Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.00 3.00 Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)
Accrington ST +0.20
Accrington ST +0.70
Gillingham +0.30
Accrington ST +0.50
Accrington ST +1.00
Egalitate
Gillingham +0.10
Accrington ST +0.40
Gillingham +0.60
Media goluri marcate/meci
1.30 1.80 0.80 Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.20 1.80 Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)
Gillingham +0.20
Accrington ST +0.10
Gillingham +0.50
Accrington ST +0.30
Accrington ST +0.60
Egalitate
Gillingham +0.70
Gillingham +0.40
Gillingham +1.00
Media goluri primite/meci
1.40 1.20 1.60 Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 0.80 1.20 Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Gillingham
Mai bine: Gillingham
Mai bine: Gillingham
Mai bine: Gillingham
Mai bine: Gillingham
Egalitate
Mai bine: Gillingham
Mai bine: Gillingham
Mai bine: Gillingham
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Accrington ST
Gillingham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1.8 0.8 1.5 1.2 1.8
Goluri primite/meci 1.4 1.2 1.6 1 0.8 1.2
Goluri totale/meci 2.7 3 2.4 2.5 2 3
Rată GG 60% 60% 60% 40% 20% 60%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 40% 60% 20%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din League Two - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Accrington ST
Gillingham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Accrington ST
Gillingham

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Accrington ST (General) (Acasă) (Deplasare)
Gillingham (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

League Two

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Salford City 10 6 1 3 15:10 +5 19 D W W W W
2 Barnet 8 5 3 0 20:11 +9 18 D D W W W
3 Crewe 10 4 6 0 12:7 +5 18 D D D W W
4 Gillingham 10 4 4 2 15:10 +5 16 W W L D W
5 York 9 4 3 2 17:11 +6 15 D W L W D
6 Walsall 9 3 6 0 12:6 +6 15 D D W D D
7 Chesterfield 10 4 3 3 17:14 +3 15 W W L W D
8 Cheltenham 10 4 3 3 16:16 0 15 W D W L L
9 Bristol Rovers 10 5 0 5 15:17 -2 15 L L W L L
10 Rochdale 10 4 2 4 11:12 -1 14 D W W W D
11 Grimsby 10 3 4 3 13:11 +2 13 W W L L L
12 Newport County 10 3 4 3 13:12 +1 13 D D W D W
13 Tranmere 10 2 6 2 13:13 0 12 L D D L D
14 Exeter City 10 3 3 4 6:6 0 12 L D L W W
15 Accrington ST 10 2 5 3 13:14 -1 11 L D D W D
16 Fleetwood Town 10 2 5 3 10:11 -1 11 D L L L D
17 Swindon Town 10 3 2 5 9:14 -5 11 L L D L L
18 Shrewsbury 10 3 2 5 9:15 -6 11 W D D W L
19 Colchester 9 2 4 3 10:13 -3 10 L D D D L
20 Rotherham 10 2 4 4 12:16 -4 10 D W D L L
21 Oldham 9 2 2 5 9:13 -4 8 L L L L D
22 Port Vale 8 2 2 4 4:9 -5 8 L L W L W
23 Northampton 8 1 4 3 4:7 -3 7 D W L L D
24 Crawley Town 8 1 2 5 8:15 -7 5 D L L L D
  • Promotion - League One
  • Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals)
  • Relegation - National League
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 York 5 4 1 0 13:4 +9 13
2 Bristol Rovers 5 4 0 1 10:6 +4 12
3 Salford City 5 4 0 1 5:2 +3 12
4 Newport County 5 3 2 0 9:4 +5 11
5 Barnet 4 3 1 0 10:5 +5 10
6 Swindon Town 5 3 1 1 9:5 +4 10
7 Grimsby 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Cheltenham 5 3 1 1 9:8 +1 10
9 Tranmere 5 2 3 0 8:4 +4 9
10 Accrington ST 5 2 3 0 9:6 +3 9
11 Crewe 5 2 3 0 8:5 +3 9
12 Exeter City 5 2 3 0 4:1 +3 9
13 Rochdale 5 3 0 2 8:6 +2 9
14 Chesterfield 5 2 2 1 10:7 +3 8
15 Walsall 4 2 2 0 5:2 +3 8
16 Gillingham 5 2 2 1 6:4 +2 8
17 Colchester 4 2 2 0 5:3 +2 8
18 Port Vale 4 2 2 0 3:1 +2 8
19 Oldham 5 2 1 2 7:6 +1 7
20 Shrewsbury 5 2 1 2 6:6 0 7
21 Fleetwood Town 5 1 3 1 5:4 +1 6
22 Rotherham 5 1 3 1 8:10 -2 6
23 Northampton 4 1 2 1 2:2 0 5
24 Crawley Town 4 0 1 3 3:8 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Crewe 5 2 3 0 4:2 +2 9
2 Barnet 4 2 2 0 10:6 +4 8
3 Gillingham 5 2 2 1 9:6 +3 8
4 Walsall 5 1 4 0 7:4 +3 7
5 Salford City 5 2 1 2 10:8 +2 7
6 Chesterfield 5 2 1 2 7:7 0 7
7 Cheltenham 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Fleetwood Town 5 1 2 2 5:7 -2 5
9 Rochdale 5 1 2 2 3:6 -3 5
10 Crawley Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
11 Rotherham 5 1 1 3 4:6 -2 4
12 Shrewsbury 5 1 1 3 3:9 -6 4
13 Grimsby 5 0 3 2 5:7 -2 3
14 Exeter City 5 1 0 4 2:5 -3 3
15 Tranmere 5 0 3 2 5:9 -4 3
16 Bristol Rovers 5 1 0 4 5:11 -6 3
17 York 4 0 2 2 4:7 -3 2
18 Northampton 4 0 2 2 2:5 -3 2
19 Newport County 5 0 2 3 4:8 -4 2
20 Accrington ST 5 0 2 3 4:8 -4 2
21 Colchester 5 0 2 3 5:10 -5 2
22 Oldham 4 0 1 3 2:7 -5 1
23 Swindon Town 5 0 1 4 0:9 -9 1
24 Port Vale 4 0 0 4 1:8 -7 0

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Accrington ST

Antrenor: J. Doolan

3-1-4-2
1 L. Moulden
28 S. Conneely
17 D. Matthews
22 J. Anderson
2 D. Love
38 C. O'Brien
10 Alex Henderson
14 Stefan Mols
33 D. Tutonda
23 T. Walton
30 C. Warren

Rezerve

  • 16Aidan BorlandM
  • 27J. CatesbyF
  • 8C. GrantM
  • 21J. RogersonG
  • 25J. SmithD
  • 3Oliver SmithD
  • 20C. BrownF

Gillingham

Antrenor: G. Ainsworth

3-1-4-2
1 O. Wright
5 A. Smith
19 O. Beckles
26 L. Dobbs
8 A. Little
22 N. Freeman
14 R. McKenzie
24 H. Waldock
16 J. Brophy
11 L. Sillah
10 Ronan Hale

Rezerve

  • 23B. DackM
  • 6E. ColemanM
  • 17C. AntwiM
  • 20J. DaleyD
  • 39T. EavesF
  • 18S. KendallM
  • 40R. LuthraG