Bourg-en-bresse 01 vs Fleury 91: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Bourg-en-bresse 01
formă acasă
W L L L D
National 1
Stade Marcel-Verchère
Sigla Fleury 91
formă în deplasare
D W D L W

Analiza AI a meciului

Bourg-en-bresse 01
Fleury 91

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
1.30
0.30
2.45
2.30
2.60
Coeficient Peste 2.5
1.00
1.00
1.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
2.90
2.90
2.90
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D D L
W L L L D
L L L D L
vs
W W D L W
L W D L W
D W D L W
Formă Peste 2.5
U U U U U
O U U U U
O U U U U
vs
O O U O O
U O U O O
O U U O O
Formă GG
N N Y Y N
Y N N N Y
Y N N Y N
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 2.40 2.20 Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 3.80 2.80 Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 +1.00
Fleury 91 +1.50
Fleury 91 +0.50
Fleury 91 +0.90
Fleury 91 +1.40
Fleury 91 +0.40
Fleury 91 +1.10
Fleury 91 +1.60
Fleury 91 +0.60
Media goluri marcate/meci
0.60 0.80 0.40 Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.20 1.60 Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 +1.30
Fleury 91 +1.60
Fleury 91 +1.00
Fleury 91 +1.10
Fleury 91 +1.40
Fleury 91 +0.80
Fleury 91 +1.50
Fleury 91 +1.80
Fleury 91 +1.20
Media goluri primite/meci
1.70 1.60 1.80 Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Fleury 91
Mai bine: Fleury 91
Mai bine: Fleury 91
Mai bine: Fleury 91
Egalitate
Mai bine: Fleury 91
Mai bine: Fleury 91
Mai bine: Fleury 91
Mai bine: Fleury 91
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Bourg-en-bresse 01
Fleury 91

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.6 0.8 0.4 1.9 2.2 1.6
Goluri primite/meci 1.7 1.6 1.8 1.4 1.6 1.2
Goluri totale/meci 2.3 2.4 2.2 3.3 3.8 2.8
Rată GG 40% 40% 40% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Bourg-en-bresse 01
Fleury 91

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Predicții pentru meci

3 predicții pentru acest meci

France - National 1
2026-10-17 13:45:00
Bourg-en-bresse 01 logo
Bourg-en-bresse 01
versus
Fleury 91 logo
Fleury 91
Abonează-te pentru a vedea
Cotă 1.24
Încredere: 90%
France - National 1
2026-10-17 13:45:00
Bourg-en-bresse 01 logo
Bourg-en-bresse 01
versus
Fleury 91 logo
Fleury 91
Abonează-te pentru a vedea
Cotă 1.17
Încredere: 90%
France - National 1
2026-10-17 13:45:00
Bourg-en-bresse 01 logo
Bourg-en-bresse 01
versus
Fleury 91 logo
Fleury 91
Abonează-te pentru a vedea
Cotă 1.30
Încredere: 75%

Clasament

National 1 · National

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.