Le Puy Foot vs Gobelins: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Le Puy Foot
formă acasă
D W D W W
National 1
Stade Charles Massot
Sigla Gobelins
formă în deplasare
L L D L L

Analiza AI a meciului

Le Puy Foot
Gobelins

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.30
3.60
1.00
1.95
3.60
0.30
Coeficient Peste 2.5
2.00
2.00
2.00
1.50
1.00
2.00
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
3.10
2.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W L W
D W D W W
W L L L L
vs
D L D W L
W W D D W
L L D L L
Formă Peste 2.5
U O O O U
O U U O U
U U U O O
vs
U U U U O
U O U U U
O U U U O
Formă GG
Y Y Y Y N
Y N Y Y N
N N N Y Y
vs
N N Y N Y
N Y N Y N
Y N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.40 2.60 2.20 Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.40 2.60 Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)
Le Puy Foot +0.40
Le Puy Foot +1.00
Gobelins +0.20
Le Puy Foot +0.60
Le Puy Foot +1.20
Egalitate
Le Puy Foot +0.20
Le Puy Foot +0.80
Gobelins +0.40
Media goluri marcate/meci
1.30 1.80 0.80 Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
0.80 1.00 0.60 Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)
Le Puy Foot +0.50
Le Puy Foot +0.30
Le Puy Foot +0.70
Le Puy Foot +1.00
Le Puy Foot +0.80
Le Puy Foot +1.20
Egalitate
Gobelins +0.20
Le Puy Foot +0.20
Media goluri primite/meci
1.10 0.80 1.40 Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 0.40 2.00 Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Le Puy Foot
Mai bine: Gobelins
Mai bine: Le Puy Foot
Mai bine: Le Puy Foot
Mai bine: Gobelins
Mai bine: Le Puy Foot
Mai bine: Gobelins
Mai bine: Gobelins
Mai bine: Le Puy Foot
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Le Puy Foot
Gobelins

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1.8 0.8 0.8 1 0.6
Goluri primite/meci 1.1 0.8 1.4 1.2 0.4 2
Goluri totale/meci 2.4 2.6 2.2 2 1.4 2.6
Rată GG 50% 60% 40% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 30% 60% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Le Puy Foot
Gobelins

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Le Puy Foot (General) (Acasă) (Deplasare)
Gobelins (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National 1 · National

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.