St Maur Lusitanos vs Montlouis: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla St Maur Lusitanos
formă acasă
W W W
National 2 - Group A
Stade Adolphe-Chéron
Sigla Montlouis
formă în deplasare
L D D L L

Analiza AI a meciului

St Maur Lusitanos
Montlouis

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.83
5.00
2.67
1.25
1.90
0.60
Coeficient Peste 2.5
3.33
5.00
1.67
2.00
1.00
3.00
Coeficient GG
4.17
5.00
3.33
3.15
2.30
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W D W
W W W
D W D
vs
D L D L W
L D D D W
L D D L L
Formă Peste 2.5
O O O U O
O O O
U O U
vs
U O U O U
O U U U U
O U U O O
Formă GG
Y Y Y N Y
Y Y Y
Y Y N
vs
N Y N Y N
Y Y N N N
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.50 3.33 1.67 St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 1.20 3.80 Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
St Maur Lusitanos +1.30
Montlouis +1.30
St Maur Lusitanos +0.83
St Maur Lusitanos +2.13
Montlouis +0.47
Montlouis +0.83
St Maur Lusitanos +0.47
Montlouis +2.13
Media goluri marcate/meci
1.67 2.33 1.00 St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 0.60 1.20 Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)
St Maur Lusitanos +0.77
St Maur Lusitanos +1.07
St Maur Lusitanos +0.47
St Maur Lusitanos +1.43
St Maur Lusitanos +1.73
St Maur Lusitanos +1.13
St Maur Lusitanos +0.10
St Maur Lusitanos +0.40
Montlouis +0.20
Media goluri primite/meci
0.83 1.00 0.67 St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 0.60 2.60 Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: St Maur Lusitanos
Mai bine: Montlouis
Mai bine: St Maur Lusitanos
Mai bine: St Maur Lusitanos
Mai bine: Montlouis
Mai bine: St Maur Lusitanos
Mai bine: St Maur Lusitanos
Mai bine: Montlouis
Mai bine: St Maur Lusitanos
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

St Maur Lusitanos
Montlouis

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.67 2.33 1 0.9 0.6 1.2
Goluri primite/meci 0.83 1 0.67 1.6 0.6 2.6
Goluri totale/meci 2.5 3.33 1.67 2.5 1.2 3.8
Rată GG 83% 100% 67% 60% 40% 80%
Rată meciuri fără gol primit 17% 0% 33% 40% 60% 20%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
St Maur Lusitanos
Montlouis

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

St Maur Lusitanos (General) (Acasă) (Deplasare)
Montlouis (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group A · National 2: Group A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.