St-Pryvé St-Hilaire vs Biesheim: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla St-Pryvé St-Hilaire
formă acasă
D D D
National 2 - Group A
Stade du Grand Clos
Sigla Biesheim
formă în deplasare
L L W

Analiza AI a meciului

St-Pryvé St-Hilaire
Biesheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.75
1.50
0.00
2.17
2.67
1.67
Coeficient Peste 2.5
1.67
0.00
3.33
1.67
1.67
1.67
Coeficient GG
4.42
5.00
3.83
3.25
5.00
1.50
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L D L
D D D
L L L
vs
L D L W W
D D W
L L W
Formă Peste 2.5
O U O U U
U U U
O O U
vs
U U U O O
U U O
U U O
Formă GG
Y Y Y Y N
Y Y Y
Y Y N
vs
N Y N Y N
Y Y Y
N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.17 2.00 2.33 St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 3.67 2.33 Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Biesheim +0.83
Biesheim +1.50
Biesheim +0.16
Biesheim +1.00
Biesheim +1.67
Biesheim +0.33
Biesheim +0.67
Biesheim +1.34
Egalitate
Media goluri marcate/meci
0.83 1.00 0.67 St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
1.83 2.33 1.33 Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Biesheim +1.00
Biesheim +1.50
Biesheim +0.50
Biesheim +0.83
Biesheim +1.33
Biesheim +0.33
Biesheim +1.16
Biesheim +1.66
Biesheim +0.66
Media goluri primite/meci
1.33 1.00 1.67 St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
1.17 1.33 1.00 Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Biesheim
Egalitate
Mai bine: Biesheim
Mai bine: St-Pryvé St-Hilaire
Mai bine: St-Pryvé St-Hilaire
Egalitate
Mai bine: Biesheim
Mai bine: Biesheim
Mai bine: Biesheim
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

St-Pryvé St-Hilaire
Biesheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.83 1 0.67 1.83 2.33 1.33
Goluri primite/meci 1.33 1 1.67 1.17 1.33 1
Goluri totale/meci 2.17 2 2.33 3 3.67 2.33
Rată GG 83% 100% 67% 50% 100% 0%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 17% 0% 33%
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
St-Pryvé St-Hilaire
Biesheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

St-Pryvé St-Hilaire (General) (Acasă) (Deplasare)
Biesheim (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group A · National 2: Group A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.