Karlsruher SC vs 1. FC Heidenheim: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla Karlsruher SC
formă acasă
L W L L L
2. Bundesliga
BBBank Wildpark
Sigla 1. FC Heidenheim
formă în deplasare
L W D

Analiza AI a meciului

Karlsruher SC
1. FC Heidenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
1.00
0.60
3.29
4.13
2.17
Coeficient Peste 2.5
3.00
4.00
2.00
2.86
2.50
3.33
Coeficient GG
2.75
3.60
1.90
3.29
2.88
3.83
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L L L
L W L L L
L L D D L
vs
W W W D D
W W W D
L W D
Formă Peste 2.5
O O O U U
O O O O U
U O U O U
vs
O U U O U
O O U U
O U O
Formă GG
Y Y N N N
Y Y Y N N
N N N Y N
vs
Y N N Y N
Y Y N N
Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.80 3.60 2.00 Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
3.67 4.00 3.33 1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim +0.87
1. FC Heidenheim +1.20
1. FC Heidenheim +0.53
1. FC Heidenheim +0.07
1. FC Heidenheim +0.40
Karlsruher SC +0.27
1. FC Heidenheim +1.67
1. FC Heidenheim +2.00
1. FC Heidenheim +1.33
Media goluri marcate/meci
0.70 1.00 0.40 Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.92 2.50 1.33 1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim +1.22
1. FC Heidenheim +1.80
1. FC Heidenheim +0.63
1. FC Heidenheim +0.92
1. FC Heidenheim +1.50
1. FC Heidenheim +0.33
1. FC Heidenheim +1.52
1. FC Heidenheim +2.10
1. FC Heidenheim +0.93
Media goluri primite/meci
2.10 2.60 1.60 Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.75 1.50 2.00 1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: Karlsruher SC
Mai bine: 1. FC Heidenheim
Mai bine: Karlsruher SC
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Karlsruher SC
1. FC Heidenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.7 1 0.4 1.92 2.5 1.33
Goluri primite/meci 2.1 2.6 1.6 1.75 1.5 2
Goluri totale/meci 2.8 3.6 2 3.67 4 3.33
Rată GG 40% 60% 20% 58% 50% 67%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 42% 50% 33%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Bundesliga - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Karlsruher SC
1. FC Heidenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Karlsruher SC
1. FC Heidenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Karlsruher SC (General) (Acasă) (Deplasare)
1. FC Heidenheim (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

2. Bundesliga

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Hertha BSC 7 7 0 0 19:8 +11 21 W W W W W
2 1. FC Nürnberg 7 5 2 0 20:10 +10 17 W D W W D
3 1. FC Heidenheim 7 4 2 1 14:12 +2 14 W W W D D
4 1. FC Magdeburg 7 4 1 2 14:9 +5 13 W L W D W
5 VfL Wolfsburg 7 3 3 1 19:12 +7 12 W D L W D
6 1. FC Kaiserslautern 7 3 3 1 6:4 +2 12 W W L W D
7 FC St. Pauli 7 2 4 1 10:8 +2 10 L D W D W
8 Energie Cottbus 7 2 2 3 15:16 -1 8 L D W D L
9 Arminia Bielefeld 7 2 2 3 11:12 -1 8 L D L D W
10 VfL Osnabrück 7 2 2 3 10:13 -3 8 W W L D D
11 Eintracht Braunschweig 7 2 1 4 13:13 0 7 L L D L W
12 VfL Bochum 7 2 1 4 5:7 -2 7 L W D L L
13 Hannover 96 7 2 1 4 7:12 -5 7 W D L W L
14 SV Darmstadt 98 7 2 1 4 8:14 -6 7 L L W L W
15 SpVgg Greuther Fürth 7 1 3 3 10:13 -3 6 W L D D L
16 Dynamo Dresden 7 1 2 4 9:15 -6 5 L L D L D
17 Karlsruher SC 7 1 2 4 6:14 -8 5 L D L L L
18 Holstein Kiel 7 0 4 3 7:11 -4 4 L D L D L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation Playoffs
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 1. FC Nürnberg 4 3 1 0 13:6 +7 10
2 1. FC Heidenheim 4 3 1 0 10:6 +4 10
3 Hertha BSC 3 3 0 0 8:3 +5 9
4 1. FC Magdeburg 4 3 0 1 9:6 +3 9
5 1. FC Kaiserslautern 3 2 1 0 4:0 +4 7
6 SV Darmstadt 98 4 2 1 1 7:5 +2 7
7 FC St. Pauli 4 2 1 1 5:3 +2 7
8 VfL Wolfsburg 3 1 2 0 9:5 +4 5
9 Arminia Bielefeld 3 1 2 0 7:4 +3 5
10 Energie Cottbus 3 1 1 1 7:6 +1 4
11 Hannover 96 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Eintracht Braunschweig 4 1 1 2 6:8 -2 4
13 VfL Osnabrück 4 1 1 2 5:8 -3 4
14 Holstein Kiel 3 0 3 0 5:5 0 3
15 Dynamo Dresden 3 1 0 2 3:4 -1 3
16 Karlsruher SC 4 1 0 3 4:10 -6 3
17 SpVgg Greuther Fürth 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 VfL Bochum 4 0 1 3 1:4 -3 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Hertha BSC 4 4 0 0 11:5 +6 12
2 VfL Wolfsburg 4 2 1 1 10:7 +3 7
3 1. FC Nürnberg 3 2 1 0 7:4 +3 7
4 VfL Bochum 3 2 0 1 4:3 +1 6
5 SpVgg Greuther Fürth 4 1 2 1 7:7 0 5
6 1. FC Kaiserslautern 4 1 2 1 2:4 -2 5
7 1. FC Magdeburg 3 1 1 1 5:3 +2 4
8 VfL Osnabrück 3 1 1 1 5:5 0 4
9 Energie Cottbus 4 1 1 2 8:10 -2 4
10 1. FC Heidenheim 3 1 1 1 4:6 -2 4
11 Eintracht Braunschweig 3 1 0 2 7:5 +2 3
12 FC St. Pauli 3 0 3 0 5:5 0 3
13 Arminia Bielefeld 4 1 0 3 4:8 -4 3
14 Hannover 96 4 1 0 3 3:8 -5 3
15 Karlsruher SC 3 0 2 1 2:4 -2 2
16 Dynamo Dresden 4 0 2 2 6:11 -5 2
17 Holstein Kiel 4 0 1 3 2:6 -4 1
18 SV Darmstadt 98 3 0 0 3 1:9 -8 0

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

Karlsruher SC

Antrenor: M. Senft

3-5-2
1 H. Bernat
28 M. Franke
22 C. Kobald
24 S. Trémoulet
36 Rafael Pinto Pedrosa
10 M. Wanitzek
26 D. H. Zor
33 V. Bergh
3 D. Ofli
13 S. Fukuda
19 Louey Ben Farhat

Rezerve

  • 25L. EgloffM
  • 30R. HimmelmannG
  • 2S. JungD
  • 15Paul SchollD
  • 6S. VäänänenM
  • 23T. CivejaM
  • 7K. WiethaupM
  • 11N. EichingerM
  • 37J. PonenteF

1. FC Heidenheim

Antrenor: F. Schmidt

4-4-2
33 T. Dähne
22 O. Mhamdi
6 P. Mainka
19 J. Föhrenbach
27 M. Heule
8 P. Hennrich
3 J. Schöppner
16 J. Niehues
17 M. Honsak
10 C. Conteh
29 M. Kaufmann

Rezerve

  • 41M. ZrilicM
  • 11B. ZivzivadzeF
  • 38Y. WagnerF
  • 18A. VogtF
  • 4T. SierslebenD
  • 23L. PaqaradaD
  • 28Adam KölleD
  • 20L. KerberM
  • 1Frank FellerG