Schwabmünchen vs 1860 Rosenheim: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Schwabmünchen
formă acasă
D W D D W
Oberliga - Bayern Süd
siegmund arena
Sigla 1860 Rosenheim
formă în deplasare
L L L D L

Analiza AI a meciului

Schwabmünchen
1860 Rosenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
2.90
2.30
1.30
2.30
0.30
Coeficient Peste 2.5
4.00
5.00
3.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.80
5.00
2.60
2.75
1.90
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D L W W
D W D D W
D W L L W
vs
L D L L L
W D W L L
L L L D L
Formă Peste 2.5
O O U O O
O O O O O
U O O U O
vs
O U O O O
O U U O O
U O O U O
Formă GG
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y N Y
vs
Y Y Y N N
N N N Y N
N Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.10 5.60 2.60 Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
3.20 2.80 3.60 1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Schwabmünchen +0.90
Schwabmünchen +1.30
Schwabmünchen +0.50
Schwabmünchen +2.40
Schwabmünchen +2.80
Schwabmünchen +2.00
1860 Rosenheim +0.60
1860 Rosenheim +0.20
1860 Rosenheim +1.00
Media goluri marcate/meci
2.40 3.60 1.20 Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.60 0.80 1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Schwabmünchen +1.20
Schwabmünchen +0.80
Schwabmünchen +1.60
Schwabmünchen +2.40
Schwabmünchen +2.00
Schwabmünchen +2.80
Egalitate
1860 Rosenheim +0.40
Schwabmünchen +0.40
Media goluri primite/meci
1.70 2.00 1.40 Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.20 2.80 1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Schwabmünchen
Mai bine: 1860 Rosenheim
Mai bine: Schwabmünchen
Egalitate
Mai bine: 1860 Rosenheim
Mai bine: Schwabmünchen
Mai bine: Schwabmünchen
Mai bine: 1860 Rosenheim
Mai bine: Schwabmünchen
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Schwabmünchen
1860 Rosenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.4 3.6 1.2 1.2 1.6 0.8
Goluri primite/meci 1.7 2 1.4 2 1.2 2.8
Goluri totale/meci 4.1 5.6 2.6 3.2 2.8 3.6
Rată GG 70% 100% 40% 40% 20% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 0% 40% 30% 60% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Schwabmünchen
1860 Rosenheim

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Schwabmünchen (General) (Acasă) (Deplasare)
1860 Rosenheim (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Süd

Pentru această competiție nu avem clasament.