Hertha Zehlendorf vs Mecklenburg Schwerin: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Hertha Zehlendorf
formă acasă
W L W
Oberliga - Nordost-Nord
Ernst-Reuter-Sportfeld
Sigla Mecklenburg Schwerin
formă în deplasare
D D L

Analiza AI a meciului

Hertha Zehlendorf
Mecklenburg Schwerin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.86
3.33
2.50
2.07
2.88
1.00
Coeficient Peste 2.5
2.86
3.33
2.50
4.29
5.00
3.33
Coeficient GG
2.50
3.83
1.50
5.00
5.00
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L W W W
W L W
L L W W
vs
W D L L D
W W L D
D D L
Formă Peste 2.5
U O O O O
U O O
U U O O
vs
O O O O O
O O O O
U O O
Formă GG
N Y N Y N
N Y Y
N N N N
vs
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y
Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.58 2.67 2.50 Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
3.29 3.25 3.33 Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin +0.71
Mecklenburg Schwerin +0.67
Mecklenburg Schwerin +0.75
Mecklenburg Schwerin +0.62
Mecklenburg Schwerin +0.58
Mecklenburg Schwerin +0.66
Mecklenburg Schwerin +0.79
Mecklenburg Schwerin +0.75
Mecklenburg Schwerin +0.83
Media goluri marcate/meci
1.71 1.67 1.75 Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
1.54 1.75 1.33 Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Hertha Zehlendorf +0.17
Mecklenburg Schwerin +0.04
Hertha Zehlendorf +0.38
Hertha Zehlendorf +0.13
Mecklenburg Schwerin +0.08
Hertha Zehlendorf +0.34
Hertha Zehlendorf +0.21
Egalitate
Hertha Zehlendorf +0.42
Media goluri primite/meci
0.88 1.00 0.75 Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
1.75 1.50 2.00 Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Mai bine: Hertha Zehlendorf
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Hertha Zehlendorf
Mecklenburg Schwerin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.71 1.67 1.75 1.54 1.75 1.33
Goluri primite/meci 0.88 1 0.75 1.75 1.5 2
Goluri totale/meci 2.58 2.67 2.5 3.29 3.25 3.33
Rată GG 33% 67% 0% 100% 100% 100%
Rată meciuri fără gol primit 42% 33% 50% 0% 0% 0%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Hertha Zehlendorf
Mecklenburg Schwerin

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Hertha Zehlendorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mecklenburg Schwerin (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0