Sigla Hertha Zehlendorf

Hertha Zehlendorf

Steagul Germania Germania • Oberliga - Nordost-Nord
L L W W W Forma recentă

Următorul meci

Oberliga - Nordost-Nord •

Sigla Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf
VS
Ernst-Reuter-Sportfeld Previzualizare meci

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

L W L L W W W
Victorii 4 57%
Egaluri 0 0%
Înfrângeri 3 43%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 1.71
Goluri primite/meci 0.88
Rată de victorie 58%
Rată GG 33%
Rată meciuri fără gol primit 42%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 1.67
Goluri primite/meci 1
Rată de victorie 67%
Rată GG 67%
Rată meciuri fără gol primit 33%

Ultimele 3 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 1.75
Goluri primite/meci 0.75
Rată de victorie 50%
Rată GG 0%
Rată meciuri fără gol primit 50%

Ultimele 4 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 88%
Peste 2.5 goluri 58%
Peste 3.5 goluri 13%
GG 33%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 67%
Peste 3.5 goluri 0%
GG 67%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 50%
Peste 3.5 goluri 25%
GG 0%

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord

Vezi clasamentul complet
# Club J C E P G Pct
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 +6 13
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 +3 13
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 +6 12
5 Lichtenberg 7 4 0 3 +2 12
6 Anker Wismar 7 4 0 3 0 12

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Acasă vs în deplasare

Acasă Ernst-Reuter-Sportfeld

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
67%
Goluri marcate/meci
1.67
Goluri primite/meci
1
Rată GG
67%
Rată meciuri fără gol primit
33%

Deplasare

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
50%
Goluri marcate/meci
1.75
Goluri primite/meci
0.75
Rată GG
0%
Rată meciuri fără gol primit
50%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 1.71 0.88
Posesie
Goluri 1.67 1
Goluri 1.75 0.75

Pentru această competiție nu înregistrăm cornere, cartonașe, ofsaiduri și faulturi - doar goluri.

Predicții pentru meciurile următoare

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 1.7 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 33% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 0.9 goluri pe meci și nu ia gol în 42% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Câștigă 67% din meciurile de acasă față de 50% în deplasare - un avantaj clar pe teren propriu.