Union Sandersdorf vs Budissa Bautzen: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Union Sandersdorf
formă acasă
W W W L L
Oberliga - Nordost-Süd
Sport- und Freizeitzentrum Sandersdorf
Sigla Budissa Bautzen
formă în deplasare
W D D D D

Analiza AI a meciului

Union Sandersdorf
Budissa Bautzen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
3.00
2.30
2.60
3.00
2.20
Coeficient Peste 2.5
2.50
2.00
3.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
2.90
2.90
2.90
3.80
3.60
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L L D
W W W L L
W L W L D
vs
L D W D W
W L L W W
W D D D D
Formă Peste 2.5
O U O O O
U U O U O
U U O O O
vs
O O O U U
O O O O U
O U U O U
Formă GG
N N Y Y Y
N N Y N Y
N N N Y Y
vs
N Y Y Y N
Y Y N Y N
Y Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 2.60 4.00 Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 4.20 2.60 Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)
Budissa Bautzen +0.10
Budissa Bautzen +0.90
Union Sandersdorf +0.70
Budissa Bautzen +0.80
Budissa Bautzen +1.60
Egalitate
Union Sandersdorf +0.60
Budissa Bautzen +0.20
Union Sandersdorf +1.40
Media goluri marcate/meci
2.00 1.40 2.60 Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 2.00 1.40 Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)
Union Sandersdorf +0.30
Egalitate
Union Sandersdorf +0.60
Budissa Bautzen +0.30
Budissa Bautzen +0.60
Egalitate
Union Sandersdorf +0.90
Union Sandersdorf +0.60
Union Sandersdorf +1.20
Media goluri primite/meci
1.30 1.20 1.40 Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 2.20 1.20 Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Union Sandersdorf
Mai bine: Union Sandersdorf
Mai bine: Budissa Bautzen
Mai bine: Union Sandersdorf
Mai bine: Union Sandersdorf
Egalitate
Mai bine: Union Sandersdorf
Mai bine: Union Sandersdorf
Mai bine: Budissa Bautzen
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Union Sandersdorf
Budissa Bautzen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2 1.4 2.6 1.7 2 1.4
Goluri primite/meci 1.3 1.2 1.4 1.7 2.2 1.2
Goluri totale/meci 3.3 2.6 4 3.4 4.2 2.6
Rată GG 40% 40% 40% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Union Sandersdorf
Budissa Bautzen

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Union Sandersdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Budissa Bautzen (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0