Sigla FC Lok Stendal

FC Lok Stendal

Steagul Germania Germania • Oberliga - Nordost-Nord
W W L L L Forma recentă

Următorul meci

Oberliga - Nordost-Nord •

Sigla FC Lok Stendal FC Lok Stendal
VS
Stadion am Hölzchen Previzualizare meci

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

D L W W L L L
Victorii 2 29%
Egaluri 1 14%
Înfrângeri 4 57%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 1.63
Goluri primite/meci 2.04
Rată de victorie 29%
Rată GG 71%
Rată meciuri fără gol primit 17%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 2
Goluri primite/meci 2.33
Rată de victorie 33%
Rată GG 67%
Rată meciuri fără gol primit 33%

Ultimele 3 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 1.25
Goluri primite/meci 1.75
Rată de victorie 25%
Rată GG 75%
Rată meciuri fără gol primit 0%

Ultimele 4 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 83%
Peste 2.5 goluri 71%
Peste 3.5 goluri 46%
GG 71%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 67%
Peste 2.5 goluri 67%
Peste 3.5 goluri 67%
GG 67%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 75%
Peste 3.5 goluri 25%
GG 75%

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord

Vezi clasamentul complet
# Club J C E P G Pct
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 -4 8
13 Makkabi 7 2 2 3 -8 8
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 -3 7
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 -6 5
16 Neustrelitz 7 1 0 6 -8 3

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Acasă vs în deplasare

Acasă Stadion am Hölzchen

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
33%
Goluri marcate/meci
2
Goluri primite/meci
2.33
Rată GG
67%
Rată meciuri fără gol primit
33%

Deplasare

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
25%
Goluri marcate/meci
1.25
Goluri primite/meci
1.75
Rată GG
75%
Rată meciuri fără gol primit
0%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 1.63 2.04
Posesie
Goluri 2 2.33
Goluri 1.25 1.75

Pentru această competiție nu înregistrăm cornere, cartonașe, ofsaiduri și faulturi - doar goluri.

Predicții pentru meciurile următoare

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 1.6 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 71% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 2 goluri pe meci și nu ia gol în 17% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Câștigă 33% din meciurile de acasă față de 25% în deplasare - un avantaj clar pe teren propriu.