Gau-Odernheim vs Elversberg II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Gau-Odernheim
formă acasă
W W D W D
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion neconfirmat
Sigla Elversberg II
formă în deplasare
L D L L L

Analiza AI a meciului

Gau-Odernheim
Elversberg II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
3.60
3.00
1.95
3.60
0.30
Coeficient Peste 2.5
3.50
4.00
3.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
3.80
3.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W D L
W W D W D
W W L W L
vs
D W L D L
W W D W D
L D L L L
Formă Peste 2.5
O O U U U
O O O O U
O O O U U
vs
U O O O O
U O U O O
O O U O O
Formă GG
Y N N Y N
Y Y Y N Y
Y Y Y N N
vs
N Y Y Y Y
N Y N Y Y
Y Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.50 4.00 3.00 Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
3.80 3.00 4.60 Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Elversberg II +0.30
Gau-Odernheim +0.50
Elversberg II +1.10
Gau-Odernheim +0.20
Gau-Odernheim +1.00
Elversberg II +0.60
Elversberg II +0.80
Egalitate
Elversberg II +1.60
Media goluri marcate/meci
2.30 2.80 1.80 Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Gau-Odernheim +0.80
Gau-Odernheim +0.50
Gau-Odernheim +1.10
Gau-Odernheim +1.30
Gau-Odernheim +1.00
Gau-Odernheim +1.60
Gau-Odernheim +0.30
Egalitate
Gau-Odernheim +0.60
Media goluri primite/meci
1.20 1.20 1.20 Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 1.20 3.40 Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Gau-Odernheim
Egalitate
Mai bine: Gau-Odernheim
Mai bine: Gau-Odernheim
Egalitate
Mai bine: Gau-Odernheim
Mai bine: Gau-Odernheim
Egalitate
Mai bine: Gau-Odernheim
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Gau-Odernheim
Elversberg II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.3 2.8 1.8 1.5 1.8 1.2
Goluri primite/meci 1.2 1.2 1.2 2.3 1.2 3.4
Goluri totale/meci 3.5 4 3 3.8 3 4.6
Rată GG 70% 80% 60% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 20% 40% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Gau-Odernheim
Elversberg II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Gau-Odernheim (General) (Acasă) (Deplasare)
Elversberg II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0