BFC Preussen vs Altglienicke: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla BFC Preussen
formă acasă
L D W D D
Regionalliga - Nordost
Preußenstadion
Sigla Altglienicke
formă în deplasare
D W L W W

Analiza AI a meciului

BFC Preussen
Altglienicke

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.60
1.90
1.30
2.80
2.30
3.30
Coeficient Peste 2.5
2.00
2.00
2.00
2.50
2.00
3.00
Coeficient GG
4.30
5.00
3.60
3.60
3.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W D L D
L D W D D
L L D W L
vs
L W W W L
W D L W L
D W L W W
Formă Peste 2.5
O U U O U
O U O U U
O U U U O
vs
U O O U U
O U U O U
O O U O U
Formă GG
Y N Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y N Y N Y
vs
N Y Y N N
Y Y N Y N
Y Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 2.80 2.60 BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.40 2.60 Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)
BFC Preussen +0.20
BFC Preussen +0.30
BFC Preussen +0.10
BFC Preussen +0.30
BFC Preussen +0.40
BFC Preussen +0.20
BFC Preussen +0.10
BFC Preussen +0.20
Egalitate
Media goluri marcate/meci
1.30 1.60 1.00 BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.20 1.60 Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)
Altglienicke +0.10
BFC Preussen +0.10
Altglienicke +0.30
BFC Preussen +0.20
BFC Preussen +0.40
Egalitate
Altglienicke +0.40
Altglienicke +0.20
Altglienicke +0.60
Media goluri primite/meci
1.40 1.20 1.60 BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.20 1.00 Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Altglienicke
Mai bine: Altglienicke
Mai bine: Altglienicke
Mai bine: Altglienicke
Egalitate
Mai bine: Altglienicke
Mai bine: Altglienicke
Mai bine: Altglienicke
Mai bine: Altglienicke
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

BFC Preussen
Altglienicke

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1.6 1 1.4 1.2 1.6
Goluri primite/meci 1.4 1.2 1.6 1.1 1.2 1
Goluri totale/meci 2.7 2.8 2.6 2.5 2.4 2.6
Rată GG 80% 100% 60% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Regionalliga - Nordost - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
BFC Preussen
Altglienicke

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

BFC Preussen (General) (Acasă) (Deplasare)
Altglienicke (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Regionalliga - Nordost · Regionalliga: Nordost

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Chemnitzer FC 12 9 2 1 28:6 +22 29 W L W W W
2 FC Rot-Weiß Erfurt 12 8 3 1 37:14 +23 27 W W D W L
3 Hallescher FC 12 7 4 1 19:9 +10 25 D W W W W
4 BFC Dynamo 12 7 3 2 21:12 +9 24 W D W W W
5 FC Carl Zeiss Jena 12 7 1 4 21:11 +10 22 W L L W W
6 Greifswalder FC 12 6 4 2 24:16 +8 22 D W W L W
7 Altglienicke 12 6 3 3 20:15 +5 21 L W W W L
8 Erzgebirge Aue 12 6 3 3 20:17 +3 21 W W D L L
9 FSV Zwickau 12 5 3 4 15:17 -2 18 D L L D W
10 Lokomotive Leipzig 12 4 4 4 23:23 0 16 D D W L D
11 SV Babelsberg 03 12 3 4 5 14:17 -3 13 D W L W D
12 Magdeburg II 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L L L L
13 BFC Preussen 12 2 5 5 15:18 -3 11 W W D L D
14 Hertha BSC II 12 2 4 6 10:22 -12 10 L L W D D
15 BSG Chemie Leipzig 12 2 3 7 13:20 -7 9 D W L W L
16 RSV Eintracht 12 1 3 8 13:30 -17 6 L L L L L
17 Luckenwalde 12 2 0 10 12:29 -17 6 L L L L W
18 Tasmania Berlin 12 1 2 9 13:38 -25 5 L L D L L
  • Promotion - 3. Liga
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 BFC Dynamo 6 5 1 0 12:2 +10 16
2 FC Rot-Weiß Erfurt 6 4 2 0 22:5 +17 14
3 Hallescher FC 6 4 2 0 9:3 +6 14
4 Chemnitzer FC 6 4 1 1 13:5 +8 13
5 FC Carl Zeiss Jena 7 4 0 3 13:7 +6 12
6 Greifswalder FC 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Erzgebirge Aue 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Altglienicke 6 3 1 2 9:7 +2 10
9 Magdeburg II 6 3 0 3 10:6 +4 9
10 FSV Zwickau 6 3 0 3 7:9 -2 9
11 BFC Preussen 6 1 4 1 9:7 +2 7
12 SV Babelsberg 03 6 0 4 2 6:9 -3 4
13 RSV Eintracht 6 1 1 4 8:13 -5 4
14 Lokomotive Leipzig 6 0 2 4 10:15 -5 2
15 Hertha BSC II 6 0 2 4 4:14 -10 2
16 BSG Chemie Leipzig 6 0 1 5 4:12 -8 1
17 Tasmania Berlin 5 0 1 4 7:17 -10 1
18 Luckenwalde 6 0 0 6 5:18 -13 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Chemnitzer FC 6 5 1 0 15:1 +14 16
2 Lokomotive Leipzig 6 4 2 0 13:8 +5 14
3 FC Rot-Weiß Erfurt 6 4 1 1 15:9 +6 13
4 Greifswalder FC 6 3 2 1 12:6 +6 11
5 Hallescher FC 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Altglienicke 6 3 2 1 11:8 +3 11
7 FC Carl Zeiss Jena 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Erzgebirge Aue 6 3 1 2 9:8 +1 10
9 FSV Zwickau 6 2 3 1 8:8 0 9
10 SV Babelsberg 03 6 3 0 3 8:8 0 9
11 BSG Chemie Leipzig 6 2 2 2 9:8 +1 8
12 BFC Dynamo 6 2 2 2 9:10 -1 8
13 Hertha BSC II 6 2 2 2 6:8 -2 8
14 Luckenwalde 6 2 0 4 7:11 -4 6
15 BFC Preussen 6 1 1 4 6:11 -5 4
16 Magdeburg II 6 1 1 4 11:19 -8 4
17 Tasmania Berlin 7 1 1 5 6:21 -15 4
18 RSV Eintracht 6 0 2 4 5:17 -12 2

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.