Ciervos vs FC Santiago: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Ciervos
formă acasă
L L L L L
Liga Premier Serie A
Estadio Arreola
Sigla FC Santiago
formă în deplasare
D L L L W

Analiza AI a meciului

Ciervos
FC Santiago

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.15
0.00
0.30
2.30
3.30
1.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
2.00
4.00
2.50
5.00
0.00
Coeficient GG
2.55
2.20
2.90
2.90
3.60
2.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D L L
L L L L L
L L L D L
vs
L W L D W
W L W W D
D L L L W
Formă Peste 2.5
U O O O O
U O U U O
O U O O O
vs
U O U O U
O O O O O
U U U U U
Formă GG
N N Y N Y
N Y N N N
N N N Y Y
vs
N Y N Y N
N Y N Y Y
Y N N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.70 2.60 4.80 Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
3.00 4.40 1.60 FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)
Ciervos +0.70
FC Santiago +0.70
Ciervos +2.10
FC Santiago +0.40
FC Santiago +1.80
Ciervos +1.00
Ciervos +1.80
Ciervos +0.40
Ciervos +3.20
Media goluri marcate/meci
0.60 0.20 1.00 Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 3.20 0.60 FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Santiago +1.30
FC Santiago +2.60
Egalitate
FC Santiago +1.70
FC Santiago +3.00
FC Santiago +0.40
FC Santiago +0.90
FC Santiago +2.20
Ciervos +0.40
Media goluri primite/meci
3.10 2.40 3.80 Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.20 1.00 FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Mai bine: FC Santiago
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Ciervos
FC Santiago

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.6 0.2 1 1.9 3.2 0.6
Goluri primite/meci 3.1 2.4 3.8 1.1 1.2 1
Goluri totale/meci 3.7 2.6 4.8 3 4.4 1.6
Rată GG 30% 20% 40% 40% 60% 20%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga Premier Serie A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Ciervos
FC Santiago

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ciervos (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Santiago (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga Premier Serie A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Vaqueros Reynosa 7 5 1 1 13:9 +4 16 D L W W W
1 Artesanos Metepec 7 6 1 0 17:5 +12 20 W W W W D
2 Mineros de Fresnillo 7 4 2 1 12:4 +8 15 W W L W W
2 Dragones de Oaxaca 7 5 1 1 19:8 +11 18 D W O L W W
3 La Tribu de Cd. Juarez 7 4 0 3 15:10 +5 13 L W W L L
3 Halcones Negros 7 4 1 2 20:6 +14 14 W L W W W
4 Acatlan 7 4 1 2 12:10 +2 13 W D W W L
4 Acambaro 7 4 1 2 21:10 +11 13 D W L L W
5 FC Santiago 7 3 1 3 11:7 +4 11 L W L D W
5 Calor de San Pedro 6 3 1 2 14:13 +1 12 D W L W W
6 Correcaminos UAT II 7 3 2 2 8:7 +1 11 D L W W W
6 Delfines Coatzacoalcos 7 2 3 2 9:9 0 9 W O L O W D D
7 Guerreros 6 2 1 3 10:12 -2 8 L W L W D
7 Guerreros del Pacifico 6 2 1 3 5:9 -4 8 L L W D L
8 Atlético Saltillo 7 3 0 4 10:17 -7 8 W L O W L L
8 Real Refineros 7 2 1 4 11:13 -2 7 D O W O L L L
9 Real Apodaca 7 1 1 5 7:13 -6 4 L W L L L
9 Ciervos 7 1 0 6 5:24 -19 2 L L O W L L
10 Héroes de Zaci 6 0 1 5 3:12 -9 2 D L O L L L
10 Cañoneros Marina 7 0 0 7 2:26 -24 0 L L L L L
  • Promotion - Liga Premier Serie A (Play Offs)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Dragones de Oaxaca 4 4 0 0 13:4 +9 12
2 Mineros de Fresnillo 4 3 1 0 7:0 +7 10
3 Vaqueros Reynosa 4 3 1 0 6:3 +3 10
4 Artesanos Metepec 3 3 0 0 8:1 +7 9
5 Acatlan 4 3 0 1 10:5 +5 9
6 La Tribu de Cd. Juarez 4 3 0 1 9:4 +5 9
7 Correcaminos UAT II 4 2 2 0 7:2 +5 8
8 Acambaro 4 2 1 1 16:6 +10 7
9 Halcones Negros 3 2 1 0 10:0 +10 7
10 FC Santiago 3 2 1 0 9:3 +6 7
11 Calor de San Pedro 2 2 0 0 7:2 +5 6
12 Guerreros 3 2 0 1 8:5 +3 6
13 Atlético Saltillo 3 2 0 1 5:6 -1 6
14 Guerreros del Pacifico 3 1 1 1 2:1 +1 4
15 Delfines Coatzacoalcos 4 1 1 2 7:8 -1 4
16 Real Apodaca 4 1 0 3 5:6 -1 3
17 Real Refineros 4 0 1 3 6:8 -2 1
18 Héroes de Zaci 1 0 0 1 0:1 -1 0
19 Cañoneros Marina 4 0 0 4 2:12 -10 0
20 Ciervos 3 0 0 3 0:10 -10 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Artesanos Metepec 4 3 1 0 9:4 +5 10
2 Halcones Negros 4 2 0 2 10:6 +4 6
3 Vaqueros Reynosa 3 2 0 1 7:6 +1 6
4 Acambaro 3 2 0 1 5:4 +1 6
5 Real Refineros 3 2 0 1 5:5 0 6
6 Delfines Coatzacoalcos 3 1 2 0 2:1 +1 5
7 Dragones de Oaxaca 3 1 1 1 6:4 +2 4
8 Mineros de Fresnillo 3 1 1 1 5:4 +1 4
9 Acatlan 3 1 1 1 2:5 -3 4
10 Calor de San Pedro 4 1 1 2 7:11 -4 4
11 La Tribu de Cd. Juarez 3 1 0 2 6:6 0 3
12 FC Santiago 4 1 0 3 2:4 -2 3
13 Correcaminos UAT II 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 Guerreros del Pacifico 3 1 0 2 3:8 -5 3
15 Atlético Saltillo 4 1 0 3 5:11 -6 3
16 Ciervos 4 1 0 3 5:14 -9 3
17 Guerreros 3 0 1 2 2:7 -5 1
18 Real Apodaca 3 0 1 2 2:7 -5 1
19 Héroes de Zaci 5 0 1 4 3:11 -8 1
20 Cañoneros Marina 3 0 0 3 0:14 -14 0