Sigla Artesanos Metepec

Artesanos Metepec

Steagul Mexic Mexic • Liga Premier Serie A
W W W W D Forma recentă

Următorul meci

Liga Premier Serie A •

Sigla Artesanos Metepec Artesanos Metepec
VS
Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo Previzualizare meci

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

W W W W W W D
Victorii 6 86%
Egaluri 1 14%
Înfrângeri 0 0%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 2.21
Goluri primite/meci 0.54
Rată de victorie 88%
Rată GG 42%
Rată meciuri fără gol primit 58%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 2.67
Goluri primite/meci 0.33
Rată de victorie 100%
Rată GG 33%
Rată meciuri fără gol primit 67%

Ultimele 3 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 1.75
Goluri primite/meci 0.75
Rată de victorie 75%
Rată GG 50%
Rată meciuri fără gol primit 50%

Ultimele 4 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 88%
Peste 2.5 goluri 63%
Peste 3.5 goluri 13%
GG 42%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 100%
Peste 3.5 goluri 0%
GG 33%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 25%
Peste 3.5 goluri 25%
GG 50%

Clasament

Liga Premier Serie A

Vezi clasamentul complet
# Club J C E P G Pct
1 Vaqueros Reynosa 7 5 1 1 +4 16
1 Artesanos Metepec 7 6 1 0 +12 20
2 Mineros de Fresnillo 7 4 2 1 +8 15
2 Dragones de Oaxaca 7 5 1 1 +11 18
3 La Tribu de Cd. Juarez 7 4 0 3 +5 13
3 Halcones Negros 7 4 1 2 +14 14
4 Acatlan 7 4 1 2 +2 13
4 Acambaro 7 4 1 2 +11 13
5 FC Santiago 7 3 1 3 +4 11
5 Calor de San Pedro 6 3 1 2 +1 12

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Acasă vs în deplasare

Acasă Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
100%
Goluri marcate/meci
2.67
Goluri primite/meci
0.33
Rată GG
33%
Rată meciuri fără gol primit
67%

Deplasare

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
75%
Goluri marcate/meci
1.75
Goluri primite/meci
0.75
Rată GG
50%
Rată meciuri fără gol primit
50%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 2.21 0.54
Posesie
Goluri 2.67 0.33
Goluri 1.75 0.75

Pentru această competiție nu înregistrăm cornere, cartonașe, ofsaiduri și faulturi - doar goluri.

Predicții pentru meciurile următoare

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 2.2 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 42% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 0.5 goluri pe meci și nu ia gol în 58% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Câștigă 100% din meciurile de acasă față de 75% în deplasare - un avantaj clar pe teren propriu.