Wydad AC vs Amal Tiznit: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Wydad AC
formă acasă
L L L L D
Botola Pro
Stade Mohamed V
Sigla Amal Tiznit
formă în deplasare
W

Analiza AI a meciului

Wydad AC
Amal Tiznit

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.65
0.30
1.00
1.67
0.00
5.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
3.33
5.00
0.00
Coeficient GG
3.10
3.30
2.90
3.83
5.00
1.50
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L W D
L L L L D
L L L L W
vs
L W L
L L
W
Formă Peste 2.5
U O O U U
U O O O U
O O U U U
vs
O U O
O O
U
Formă GG
N Y Y N N
N Y Y Y N
Y Y N N N
vs
Y N Y
Y Y
N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 2.40 2.20 Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
3.25 5.50 1.00 Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit +0.95
Amal Tiznit +3.20
Wydad AC +1.30
Amal Tiznit +0.85
Amal Tiznit +3.10
Wydad AC +1.40
Amal Tiznit +1.05
Amal Tiznit +3.30
Wydad AC +1.20
Media goluri marcate/meci
0.70 0.60 0.80 Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.25 1.50 1.00 Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit +0.55
Amal Tiznit +0.80
Amal Tiznit +0.30
Amal Tiznit +0.65
Amal Tiznit +0.90
Amal Tiznit +0.40
Amal Tiznit +0.45
Amal Tiznit +0.70
Amal Tiznit +0.20
Media goluri primite/meci
1.60 1.80 1.40 Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 4.00 0.00 Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Wydad AC
Mai bine: Wydad AC
Mai bine: Amal Tiznit
Mai bine: Wydad AC
Mai bine: Wydad AC
Mai bine: Amal Tiznit
Mai bine: Wydad AC
Mai bine: Wydad AC
Mai bine: Amal Tiznit
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 3 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimul meci în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Wydad AC
Amal Tiznit

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.7 0.6 0.8 1.25 1.5 1
Goluri primite/meci 1.6 1.8 1.4 2 4 0
Goluri totale/meci 2.3 2.4 2.2 3.25 5.5 1
Rată GG 50% 60% 40% 50% 100% 0%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 50% 0% 100%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 3 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimul meci în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Botola Pro - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
Wydad AC
Amal Tiznit

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 3 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimul meci în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Wydad AC
Amal Tiznit

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Wydad AC (General) (Acasă) (Deplasare)
Amal Tiznit (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 3 meciuri Ultimele 2 meciuri acasă Ultimul meci în deplasare

Clasament

Botola Pro · GNEF 1

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Hassania Agadir 4 2 1 1 11:8 +3 7 W L W D
2 Ittihad Tanger 4 2 1 1 7:5 +2 7 W D L W
3 UTS Rabat 3 2 1 0 3:1 +2 7 W W D
4 Maghreb Fès 4 2 1 1 5:4 +1 7 W W D L
5 Kawkab Marrakech 3 2 0 1 5:4 +1 6 L W W
6 Raja Casablanca 3 1 2 0 2:1 +1 5 W D D
7 CODM Meknès 3 1 1 1 6:3 +3 4 W L D
8 FAR Rabat 2 1 1 0 3:2 +1 4 W D
9 Wydad AC 3 1 1 1 3:3 0 4 L W D
10 Widad Témara 3 1 0 2 3:3 0 3 W L L
11 Renaissance Berkane 3 0 3 0 2:2 0 3 D D D
12 Moghreb Tetouan 3 0 3 0 1:1 0 3 D D D
13 Difaa EL Jadida 3 1 0 2 7:10 -3 3 L L W
14 Amal Tiznit 3 1 0 2 4:8 -4 3 L W L
15 FUS Rabat 4 0 2 2 2:4 -2 2 L L D D
16 CR Khemis Zemamra 4 0 1 3 5:10 -5 1 L L L D
  • Promotion - CAF Champions League (Qualification)
  • Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification)
  • Botola Pro (Relegation)
  • Relegation - Botola 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Ittihad Tanger 2 1 1 0 3:2 +1 4
2 UTS Rabat 2 1 1 0 2:1 +1 4
3 Maghreb Fès 2 1 1 0 2:1 +1 4
4 Raja Casablanca 1 1 0 0 1:0 +1 3
5 FAR Rabat 1 1 0 0 1:0 +1 3
6 Kawkab Marrakech 2 1 0 1 4:4 0 3
7 Moghreb Tetouan 2 0 2 0 0:0 0 2
8 Renaissance Berkane 1 0 1 0 2:2 0 1
9 Hassania Agadir 2 0 1 1 3:4 -1 1
10 FUS Rabat 2 0 1 1 1:2 -1 1
11 Wydad AC 2 0 1 1 1:3 -2 1
12 CODM Meknès 1 0 0 1 0:1 -1 0
13 Widad Témara 1 0 0 1 0:1 -1 0
14 CR Khemis Zemamra 1 0 0 1 2:5 -3 0
15 Amal Tiznit 2 0 0 2 3:8 -5 0
16 Difaa EL Jadida 2 0 0 2 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Hassania Agadir 2 2 0 0 8:4 +4 6
2 CODM Meknès 2 1 1 0 6:2 +4 4
3 Difaa EL Jadida 1 1 0 0 5:2 +3 3
4 Wydad AC 1 1 0 0 2:0 +2 3
5 Ittihad Tanger 2 1 0 1 4:3 +1 3
6 Widad Témara 2 1 0 1 3:2 +1 3
7 UTS Rabat 1 1 0 0 1:0 +1 3
8 Kawkab Marrakech 1 1 0 0 1:0 +1 3
9 Amal Tiznit 1 1 0 0 1:0 +1 3
10 Maghreb Fès 2 1 0 1 3:3 0 3
11 Raja Casablanca 2 0 2 0 1:1 0 2
12 Renaissance Berkane 2 0 2 0 0:0 0 2
13 FAR Rabat 1 0 1 0 2:2 0 1
14 Moghreb Tetouan 1 0 1 0 1:1 0 1
15 FUS Rabat 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 CR Khemis Zemamra 3 0 1 2 3:5 -2 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.