luni, 26 octombrie
duminică, 1 noiembrie
-
Aalesund II
Volda
1.60 3.305.00 3.005.00 2.60 -
Melhus
Byåsen
1.00 3.602.00 4.002.20 4.00 -
Molde II
Orkla
4.00 0.604.00 5.002.90 3.60 -
Nardo
Kvik Trondheim
3.00 1.604.00 2.003.60 1.90 -
Rosenborg II
Herd
2.00 0.005.00 5.004.30 3.60 -
Spjelkavik
NTNUI
1.30 2.005.00 4.003.60 2.90 -
Strindheim
Ranheim II
5.00 2.004.00 5.002.20 2.90
Clasament 3. Division - Girone 2 Norvegia
Regular Season
| # | Club | J | C | E | P | GM:GP | G | Pct | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Volda
|
23 | 15 | 4 | 4 | 59:25 | +34 | 49 | W D W W L |
| 2 |
Strindheim
|
23 | 15 | 4 | 4 | 63:31 | +32 | 49 | W D W W W |
| 3 |
Melhus
|
23 | 11 | 5 | 7 | 52:29 | +23 | 38 | L L L W L |
| 4 |
Byåsen
|
23 | 11 | 4 | 8 | 50:43 | +7 | 37 | W W W W L |
| 5 |
Molde II
|
23 | 10 | 5 | 8 | 64:71 | -7 | 35 | D W L W W |
| 6 |
Herd
|
23 | 9 | 5 | 9 | 49:45 | +4 | 32 | D L D L W |
| 7 |
Rosenborg II
|
23 | 9 | 4 | 10 | 51:45 | +6 | 31 | L W W L L |
| 8 |
Nardo
|
22 | 9 | 2 | 11 | 50:47 | +3 | 29 | W W W L W |
| 9 |
Spjelkavik
|
23 | 8 | 4 | 11 | 42:50 | -8 | 28 | L L W L L |
| 10 |
NTNUI
|
23 | 7 | 7 | 9 | 35:48 | -13 | 28 | D W L W W |
| 11 |
Ranheim II
|
23 | 7 | 5 | 11 | 60:74 | -14 | 26 | L L L W L |
| 12 |
Kvik Trondheim
|
23 | 7 | 4 | 12 | 33:54 | -21 | 25 | L L D L W |
| 13 |
Aalesund II
|
22 | 7 | 2 | 13 | 39:62 | -23 | 23 | W D L L W |
| 14 |
Orkla
|
23 | 5 | 5 | 13 | 40:63 | -23 | 20 | D D L L L |
| # | Club | J | C | E | P | GM:GP | G | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Volda
|
12 | 9 | 1 | 2 | 40:15 | +25 | 28 |
| 2 |
Strindheim
|
11 | 9 | 0 | 2 | 37:13 | +24 | 27 |
| 3 |
Molde II
|
11 | 7 | 3 | 1 | 41:27 | +14 | 24 |
| 4 |
Herd
|
12 | 5 | 4 | 3 | 29:17 | +12 | 19 |
| 5 |
Nardo
|
11 | 6 | 1 | 4 | 25:15 | +10 | 19 |
| 6 |
Byåsen
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:18 | +5 | 19 |
| 7 |
Rosenborg II
|
11 | 5 | 2 | 4 | 28:19 | +9 | 17 |
| 8 |
Ranheim II
|
12 | 4 | 4 | 4 | 33:32 | +1 | 16 |
| 9 |
NTNUI
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:24 | -5 | 16 |
| 10 |
Melhus
|
11 | 4 | 3 | 4 | 24:14 | +10 | 15 |
| 11 |
Spjelkavik
|
11 | 3 | 3 | 5 | 17:24 | -7 | 12 |
| 12 |
Aalesund II
|
10 | 4 | 0 | 6 | 22:34 | -12 | 12 |
| 13 |
Orkla
|
12 | 3 | 2 | 7 | 21:31 | -10 | 11 |
| 14 |
Kvik Trondheim
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:29 | -13 | 11 |
| # | Club | J | C | E | P | GM:GP | G | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Melhus
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | +13 | 23 |
| 2 |
Strindheim
|
12 | 6 | 4 | 2 | 26:18 | +8 | 22 |
| 3 |
Volda
|
11 | 6 | 3 | 2 | 19:10 | +9 | 21 |
| 4 |
Byåsen
|
11 | 5 | 3 | 3 | 27:25 | +2 | 18 |
| 5 |
Spjelkavik
|
12 | 5 | 1 | 6 | 25:26 | -1 | 16 |
| 6 |
Rosenborg II
|
12 | 4 | 2 | 6 | 23:26 | -3 | 14 |
| 7 |
Kvik Trondheim
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:25 | -8 | 14 |
| 8 |
Herd
|
11 | 4 | 1 | 6 | 20:28 | -8 | 13 |
| 9 |
NTNUI
|
11 | 3 | 3 | 5 | 16:24 | -8 | 12 |
| 10 |
Aalesund II
|
12 | 3 | 2 | 7 | 17:28 | -11 | 11 |
| 11 |
Molde II
|
12 | 3 | 2 | 7 | 23:44 | -21 | 11 |
| 12 |
Nardo
|
11 | 3 | 1 | 7 | 25:32 | -7 | 10 |
| 13 |
Ranheim II
|
11 | 3 | 1 | 7 | 27:42 | -15 | 10 |
| 14 |
Orkla
|
11 | 2 | 3 | 6 | 19:32 | -13 | 9 |
Cei mai buni marcatori din 3. Division - Girone 2 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Goluri |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 1 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 1 |
Jucătorii cu cele mai multe pase decisive din 3. Division - Girone 2 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Pase decisive |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |
Jucătorii cu cele mai multe cartonașe galbene din 3. Division - Girone 2 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Cartonașe galbene |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |
Cei mai eliminați jucători din 3. Division - Girone 2 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Cartonașe roșii |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |