Wisłoka Dębica vs KSZO 1929: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Wisłoka Dębica
formă acasă
W L W W
III Liga - Group 4
Stadion Miejski
Sigla KSZO 1929
formă în deplasare
D D W W D

Analiza AI a meciului

Wisłoka Dębica
KSZO 1929

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.94
3.75
2.30
2.75
2.60
2.90
Coeficient Peste 2.5
2.78
2.50
3.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
2.89
2.38
3.30
2.95
3.30
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W W D
W L W W
L L W W D
vs
W D L D W
W D D L W
D D W W D
Formă Peste 2.5
U O U O U
O O U U
O U O O U
vs
U U O U O
O O U O O
U O O U U
Formă GG
N Y N Y N
Y N N N
Y N Y Y N
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
N Y N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.33 2.25 2.40 Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 3.40 2.20 KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)
KSZO 1929 +0.47
KSZO 1929 +1.07
Wisłoka Dębica +0.13
KSZO 1929 +0.55
KSZO 1929 +1.15
Wisłoka Dębica +0.05
KSZO 1929 +0.40
KSZO 1929 +1.00
Wisłoka Dębica +0.20
Media goluri marcate/meci
1.23 1.25 1.20 Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.20 1.60 KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)
KSZO 1929 +0.67
KSZO 1929 +0.97
KSZO 1929 +0.37
KSZO 1929 +0.65
KSZO 1929 +0.95
KSZO 1929 +0.35
KSZO 1929 +0.70
KSZO 1929 +1.00
KSZO 1929 +0.40
Media goluri primite/meci
1.10 1.00 1.20 Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 1.20 0.60 KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: KSZO 1929
Mai bine: Wisłoka Dębica
Mai bine: KSZO 1929
Mai bine: KSZO 1929
Mai bine: Wisłoka Dębica
Mai bine: KSZO 1929
Mai bine: KSZO 1929
Egalitate
Mai bine: KSZO 1929
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Wisłoka Dębica
KSZO 1929

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.23 1.25 1.2 1.9 2.2 1.6
Goluri primite/meci 1.1 1 1.2 0.9 1.2 0.6
Goluri totale/meci 2.33 2.25 2.4 2.8 3.4 2.2
Rată GG 43% 25% 60% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 35% 50% 20% 50% 40% 60%
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din III Liga - Group 4 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Wisłoka Dębica
KSZO 1929

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Wisłoka Dębica (General) (Acasă) (Deplasare)
KSZO 1929 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

III Liga - Group 4 · Group IV

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Chełmianka Chełm 12 9 3 0 20:6 +14 30 D D W D W
2 KSZO 1929 12 6 5 1 21:9 +12 23 W D L D W
3 Naprzód 12 7 2 3 28:21 +7 23 W W W W W
4 Wisłoka Dębica 12 7 2 3 16:13 +3 23 W W W W D
5 Wiślanie Jaśkowice 12 6 2 4 19:12 +7 20 W D L L W
6 Czarni Połaniec 12 6 2 4 18:17 +1 20 W L D D L
7 Jarosław 12 5 2 5 28:22 +6 17 L W D L L
8 Hetman Zamosc 12 4 5 3 21:20 +1 17 L D W D W
9 Wisła Kraków II 12 4 4 4 15:17 -2 16 L D D L W
10 Korona Kielce II 12 4 2 6 27:27 0 14 D L W W W
11 Siarka Tarnobrzeg 12 4 2 6 15:19 -4 14 D W L L L
12 Busko-Zdroj 12 4 2 6 17:26 -9 14 L W L W L
13 Sokół Kolb. 12 2 7 3 12:13 -1 13 D D W D L
14 KS Wieczysta Krakow II 12 3 3 6 11:15 -4 12 L D L W D
15 Podlasie Biała Podlaska 12 3 3 6 10:17 -7 12 W L L D L
16 Star Starachowice 12 2 5 5 14:19 -5 11 L D W D L
17 Moravia Morawica 12 2 3 7 13:22 -9 9 L L D D D
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 2 2 8 12:22 -10 8 W L L L D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Naprzód 7 5 1 1 16:10 +6 16
2 Chełmianka Chełm 6 5 1 0 10:4 +6 16
3 KSZO 1929 7 4 2 1 13:6 +7 14
4 Jarosław 7 4 1 2 20:11 +9 13
5 Hetman Zamosc 7 3 3 1 12:8 +4 12
6 Wisłoka Dębica 5 4 0 1 7:5 +2 12
7 Korona Kielce II 7 3 2 2 17:11 +6 11
8 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 12:7 +5 10
9 Busko-Zdroj 5 3 1 1 9:7 +2 10
10 Wisła Kraków II 7 3 1 3 9:9 0 10
11 Podlasie Biała Podlaska 5 2 3 0 7:5 +2 9
12 Star Starachowice 5 2 2 1 9:5 +4 8
13 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 2 2 3 8:9 -1 8
14 Czarni Połaniec 5 2 1 2 9:9 0 7
15 Sokół Kolb. 5 1 3 1 6:5 +1 6
16 Siarka Tarnobrzeg 5 2 0 3 5:6 -1 6
17 KS Wieczysta Krakow II 5 1 2 2 3:6 -3 5
18 Moravia Morawica 7 1 2 4 7:15 -8 5
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Chełmianka Chełm 6 4 2 0 10:2 +8 14
2 Czarni Połaniec 7 4 1 2 9:8 +1 13
3 Wisłoka Dębica 7 3 2 2 9:8 +1 11
4 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 7:5 +2 10
5 KSZO 1929 5 2 3 0 8:3 +5 9
6 Siarka Tarnobrzeg 7 2 2 3 10:13 -3 8
7 Naprzód 5 2 1 2 12:11 +1 7
8 KS Wieczysta Krakow II 7 2 1 4 8:9 -1 7
9 Sokół Kolb. 7 1 4 2 6:8 -2 7
10 Wisła Kraków II 5 1 3 1 6:8 -2 6
11 Hetman Zamosc 5 1 2 2 9:12 -3 5
12 Moravia Morawica 5 1 1 3 6:7 -1 4
13 Jarosław 5 1 1 3 8:11 -3 4
14 Busko-Zdroj 7 1 1 5 8:19 -11 4
15 Korona Kielce II 5 1 0 4 10:16 -6 3
16 Star Starachowice 7 0 3 4 5:14 -9 3
17 Podlasie Biała Podlaska 7 1 0 6 3:12 -9 3
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 0 0 5 4:13 -9 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.