FC Voluntari vs Farul Constanta: statistici H2H, formă, clasament, echipe de start și scor live

Sigla FC Voluntari
formă acasă
W L D W L
Liga I
Stadionul Anghel Iordănescu
Sigla Farul Constanta
formă în deplasare
D D D D L

Analiza AI a meciului

FC Voluntari
Farul Constanta

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.15
2.30
0.00
2.75
4.30
1.20
Coeficient Peste 2.5
3.50
2.00
5.00
2.50
3.00
2.00
Coeficient GG
3.25
2.90
3.60
3.30
3.30
3.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W L L L
W L D W L
L L L L L
vs
D D W L W
W W D W W
D D D D L
Formă Peste 2.5
O U O U O
U O O U U
O O O O O
vs
U U O O O
U O U O O
O U U U O
Formă GG
Y N Y N Y
N Y Y N N
N N Y Y Y
vs
N N Y N Y
N Y N Y Y
Y Y Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.20 2.20 4.20 FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 3.40 2.40 Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Voluntari +0.30
Farul Constanta +0.20
FC Voluntari +0.80
Farul Constanta +0.70
Farul Constanta +1.20
Farul Constanta +0.20
FC Voluntari +1.30
FC Voluntari +0.80
FC Voluntari +1.80
Media goluri marcate/meci
0.90 1.00 0.80 FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 2.40 0.80 Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)
Farul Constanta +0.70
Farul Constanta +1.50
FC Voluntari +0.10
Farul Constanta +0.60
Farul Constanta +1.40
FC Voluntari +0.20
Farul Constanta +0.80
Farul Constanta +1.60
Egalitate
Media goluri primite/meci
2.30 1.20 3.40 FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.00 1.60 Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Farul Constanta
Mai bine: Farul Constanta
Mai bine: Farul Constanta
Mai bine: FC Voluntari
Mai bine: Farul Constanta
Mai bine: FC Voluntari
Mai bine: Farul Constanta
Mai bine: Farul Constanta
Mai bine: Farul Constanta
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

FC Voluntari
Farul Constanta

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.9 1 0.8 1.6 2.4 0.8
Goluri primite/meci 2.3 1.2 3.4 1.3 1 1.6
Goluri totale/meci 3.2 2.2 4.2 2.9 3.4 2.4
Rată GG 50% 40% 60% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 30% 40% 20%
Media cornere/meci
Cartonașe galbene/meci
Cartonașe roșii/meci
Ofsaiduri/meci
Faulturi/meci
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Analize suplimentare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga I - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Statistici de joc

Abonează-te pentru a vedea
FC Voluntari
Farul Constanta

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)

Cornere

Total
Marcate
Primite

Ofsaiduri

Total
Marcate
Primite

Cartonașe galbene

Total
Marcate
Primite

Cartonașe roșii

Total
Marcate
Primite

Faulturi

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
FC Voluntari
Farul Constanta

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Voluntari (General) (Acasă) (Deplasare)
Farul Constanta (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga I

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Echipe de start

Este afișată echipa probabilă - echipele de start confirmate sunt publicate cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.

FC Voluntari

Antrenor: Florin Pîrvu

4-4-2
31 M. Jurhar
5 D. Haruţ
27 R. Crişan
6 S. Čestić
25 D. Kiki
19 M. Schieb
40 L. Cvek
8 I. Gheorghe
11 R. Guțea
10 G. Merloi
7 M. Roman

Rezerve

  • 30A. ȘuteuD
  • 28B. ȘtefanM
  • 99I. VencuF
  • 22Nuno RodriguesM
  • 4D. DumbrăvanuD
  • 14A. ChioveanuG
  • 29A. Chică-RoșăF
  • 9M. BabićF

Farul Constanta

Antrenor: Ovidiu Sabău

3-4-3
12 R. Munteanu
24 S. Bouzamoucha
17 I. Larie
6 V. Dican
8 I. Vînă
23 T. Njiké
70 M. Ahlinvi
11 C. Ganea
10 E. Sylvestre
9 M. Hyseni
20 E. Rădăslăvescu

Rezerve

  • 27Hassane Rachid Seyd Sabour TraoréD
  • 2D. MafteiD
  • 99Răzvan MarinceanF
  • 80N. PopescuM
  • 71R. TănasăF
  • 3V. ȚicuD
  • 33João FerreiraD
  • 30N. GrigoryanF
  • 29A. GoncearF
  • 1A. BuzbuchiG