CSM Reşiţa vs Cetatea Suceava: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla CSM Reşiţa
formă acasă
W W W L W
Liga II
Stadionul Mircea Chivu
Sigla Cetatea Suceava
formă în deplasare
W L D D

Analiza AI a meciului

CSM Reşiţa
Cetatea Suceava

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.50
4.00
3.00
2.72
3.30
2.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
3.33
3.00
3.75
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
3.83
3.60
4.13
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L W W
W W W L W
L W L W W
vs
D D W D W
L W D W W
W L D D
Formă Peste 2.5
O O U U O
O U O U O
U U O O U
vs
U O O O O
O U U O O
U O O O
Formă GG
Y Y N N Y
Y N Y N Y
N N Y Y N
vs
Y Y N Y Y
Y N Y N Y
N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 2.60 2.80 CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
3.35 3.20 3.50 Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)
Cetatea Suceava +0.65
Cetatea Suceava +0.50
Cetatea Suceava +0.80
Cetatea Suceava +0.75
Cetatea Suceava +0.60
Cetatea Suceava +0.90
Cetatea Suceava +0.55
Cetatea Suceava +0.40
Cetatea Suceava +0.70
Media goluri marcate/meci
1.60 1.80 1.40 CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
1.98 2.20 1.75 Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)
Cetatea Suceava +0.38
Cetatea Suceava +0.60
Cetatea Suceava +0.15
Cetatea Suceava +0.18
Cetatea Suceava +0.40
CSM Reşiţa +0.05
Cetatea Suceava +0.58
Cetatea Suceava +0.80
Cetatea Suceava +0.35
Media goluri primite/meci
1.10 0.80 1.40 CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
1.38 1.00 1.75 Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: CSM Reşiţa
Mai bine: Cetatea Suceava
Mai bine: CSM Reşiţa
Mai bine: CSM Reşiţa
Mai bine: CSM Reşiţa
Mai bine: CSM Reşiţa
Mai bine: Cetatea Suceava
Mai bine: Cetatea Suceava
Mai bine: CSM Reşiţa
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

CSM Reşiţa
Cetatea Suceava

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 1.8 1.4 1.98 2.2 1.75
Goluri primite/meci 1.1 0.8 1.4 1.38 1 1.75
Goluri totale/meci 2.7 2.6 2.8 3.35 3.2 3.5
Rată GG 50% 60% 40% 68% 60% 75%
Rată meciuri fără gol primit 30% 20% 40% 33% 40% 25%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga II - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
CSM Reşiţa
Cetatea Suceava

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

CSM Reşiţa (General) (Acasă) (Deplasare)
Cetatea Suceava (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 9 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga II

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.