Paşcani vs USV Iaşi: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Paşcani
formă acasă
L L D
Liga III - Serie 1
Stadionul CFR
Sigla USV Iaşi
formă în deplasare
D L D W L

Analiza AI a meciului

Paşcani
USV Iaşi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.38
0.50
0.30
2.80
4.00
1.60
Coeficient Peste 2.5
3.13
3.33
3.00
3.00
2.00
4.00
Coeficient GG
4.13
5.00
3.60
3.45
2.90
4.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D L D
L L D
L L L L D
vs
W W W L L
W W W W L
D L D W L
Formă Peste 2.5
O O U O U
O O U
U O O O U
vs
O O U O U
O U O U U
O O U O O
Formă GG
Y Y Y N Y
Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y N Y N
Y N Y N N
Y Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.63 2.67 4.60 Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 2.00 3.40 USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)
Paşcani +0.93
Paşcani +1.63
Paşcani +0.23
USV Iaşi +0.03
Paşcani +0.67
USV Iaşi +0.73
Paşcani +1.90
Paşcani +2.60
Paşcani +1.20
Media goluri marcate/meci
1.00 1.00 1.00 Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.40 1.20 USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)
USV Iaşi +0.30
USV Iaşi +0.40
USV Iaşi +0.20
USV Iaşi +0.30
USV Iaşi +0.40
USV Iaşi +0.20
USV Iaşi +0.30
USV Iaşi +0.40
USV Iaşi +0.20
Media goluri primite/meci
2.63 1.67 3.60 Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 0.60 2.20 USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: Paşcani
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: USV Iaşi
Mai bine: USV Iaşi
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Paşcani
USV Iaşi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1 1 1.3 1.4 1.2
Goluri primite/meci 2.63 1.67 3.6 1.4 0.6 2.2
Goluri totale/meci 3.63 2.67 4.6 2.7 2 3.4
Rată GG 80% 100% 60% 60% 40% 80%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Paşcani
USV Iaşi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
USV Iaşi (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 1 · Group 1

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0