Inter Sibiu vs Kids Tâmpa Braşov: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Inter Sibiu
formă acasă
L W W
Liga III - Serie 2
Stadion neconfirmat
Sigla Kids Tâmpa Braşov
formă în deplasare
L L L L L

Analiza AI a meciului

Inter Sibiu
Kids Tâmpa Braşov

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.13
3.33
3.00
0.00
0.00
0.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.33
2.00
2.50
0.00
4.00
Coeficient GG
2.81
3.83
2.20
2.81
1.50
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W W L
L W W
W W L W L
vs
L L L L L
L L L
L L L L L
Formă Peste 2.5
U O O O U
U O O
O U U O U
vs
U U O U O
U U U
O O U O O
Formă GG
N Y Y Y N
N Y Y
N N N Y N
vs
N N N N Y
N N N
Y Y N N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 3.00 3.60 Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
2.63 1.67 3.60 Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu +0.67
Inter Sibiu +1.63
Kids Tâmpa Braşov +0.30
Inter Sibiu +0.37
Inter Sibiu +1.33
Kids Tâmpa Braşov +0.60
Inter Sibiu +0.97
Inter Sibiu +1.93
Egalitate
Media goluri marcate/meci
2.30 2.00 2.60 Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
0.30 0.00 0.60 Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Inter Sibiu +2.00
Inter Sibiu +2.30
Inter Sibiu +1.70
Inter Sibiu +1.70
Inter Sibiu +2.00
Inter Sibiu +1.40
Inter Sibiu +2.30
Inter Sibiu +2.60
Inter Sibiu +2.00
Media goluri primite/meci
1.00 1.00 1.00 Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
2.33 1.67 3.00 Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Mai bine: Inter Sibiu
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Inter Sibiu
Kids Tâmpa Braşov

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.3 2 2.6 0.3 0 0.6
Goluri primite/meci 1 1 1 2.33 1.67 3
Goluri totale/meci 3.3 3 3.6 2.63 1.67 3.6
Rată GG 43% 67% 20% 30% 0% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 0% 40% 0% 0% 0%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Inter Sibiu
Kids Tâmpa Braşov

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Inter Sibiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0