Berca vs Flacăra Moreni: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Berca
formă acasă
W D W L
Liga III - Serie 3
Stadion neconfirmat
Sigla Flacăra Moreni
formă în deplasare
W W W W

Analiza AI a meciului

Berca
Flacăra Moreni

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.69
2.88
2.50
4.56
4.13
5.00
Coeficient Peste 2.5
4.38
5.00
3.75
3.75
3.75
3.75
Coeficient GG
3.69
4.13
3.25
3.69
3.25
4.13
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L L L
W D W L
W W L L
vs
D W W W W
W D W W
W W W W
Formă Peste 2.5
U O O O O
O O O O
O U O O
vs
U U O O O
O U O O
O O U O
Formă GG
N N Y Y Y
Y Y N Y
N N Y Y
vs
Y N N Y Y
N Y N Y
Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.75 5.25 4.25 Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
4.25 4.50 4.00 Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Berca +0.50
Berca +0.25
Berca +0.75
Berca +1.00
Berca +0.75
Berca +1.25
Egalitate
Flacăra Moreni +0.25
Berca +0.25
Media goluri marcate/meci
2.50 3.00 2.00 Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
3.38 3.75 3.00 Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni +0.88
Flacăra Moreni +1.25
Flacăra Moreni +0.50
Flacăra Moreni +0.38
Flacăra Moreni +0.75
Egalitate
Flacăra Moreni +1.38
Flacăra Moreni +1.75
Flacăra Moreni +1.00
Media goluri primite/meci
2.25 2.25 2.25 Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
0.88 0.75 1.00 Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Berca
Flacăra Moreni

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.5 3 2 3.38 3.75 3
Goluri primite/meci 2.25 2.25 2.25 0.88 0.75 1
Goluri totale/meci 4.75 5.25 4.25 4.25 4.5 4
Rată GG 63% 75% 50% 63% 50% 75%
Rată meciuri fără gol primit 38% 25% 50% 38% 50% 25%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Berca
Flacăra Moreni

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2