Berca vs Râmnicu Sărat: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Berca
formă acasă
W D W L
Liga III - Serie 3
Stadion neconfirmat
Sigla Râmnicu Sărat
formă în deplasare
D W L

Analiza AI a meciului

Berca
Râmnicu Sărat

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.69
2.88
2.50
1.63
1.30
2.17
Coeficient Peste 2.5
4.38
5.00
3.75
3.13
4.00
1.67
Coeficient GG
3.69
4.13
3.25
3.50
5.00
1.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W L L L
W D W L
W W L L
vs
W L L L W
L D L L W
D W L
Formă Peste 2.5
U O O O O
O O O O
O U O O
vs
U O O O O
O U O O O
U U O
Formă GG
N N Y Y Y
Y Y N Y
N N Y Y
vs
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.75 5.25 4.25 Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
3.13 4.60 1.67 Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)
Berca +1.62
Berca +0.15
Berca +3.08
Berca +2.12
Berca +0.65
Berca +3.58
Berca +1.12
Râmnicu Sărat +0.35
Berca +2.58
Media goluri marcate/meci
2.50 3.00 2.00 Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
1.03 1.40 0.67 Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)
Berca +1.47
Berca +1.10
Berca +1.83
Berca +1.97
Berca +1.60
Berca +2.33
Berca +0.97
Berca +0.60
Berca +1.33
Media goluri primite/meci
2.25 2.25 2.25 Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 3.20 1.00 Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Râmnicu Sărat
Mai bine: Berca
Mai bine: Râmnicu Sărat
Mai bine: Râmnicu Sărat
Mai bine: Berca
Mai bine: Râmnicu Sărat
Mai bine: Râmnicu Sărat
Mai bine: Berca
Mai bine: Râmnicu Sărat
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Berca
Râmnicu Sărat

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.5 3 2 1.03 1.4 0.67
Goluri primite/meci 2.25 2.25 2.25 2.1 3.2 1
Goluri totale/meci 4.75 5.25 4.25 3.13 4.6 1.67
Rată GG 63% 75% 50% 50% 100% 0%
Rată meciuri fără gol primit 38% 25% 50% 33% 0% 67%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Berca
Râmnicu Sărat

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Berca (General) (Acasă) (Deplasare)
Râmnicu Sărat (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2