Academica Balș vs CS U Craiova II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Academica Balș
formă acasă
W L W
Liga III - Serie 6
Stadionul Parc
Sigla CS U Craiova II
formă în deplasare
D W D L

Analiza AI a meciului

Academica Balș
CS U Craiova II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.25
3.33
0.00
3.06
4.13
2.00
Coeficient Peste 2.5
3.13
3.33
3.00
3.13
3.75
2.50
Coeficient GG
3.25
2.67
3.60
3.94
5.00
2.88
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L W L
W L W
L L L L L
vs
W D D L W
W W D W
D W D L
Formă Peste 2.5
O U U O O
O U O
U O O U O
vs
O O U U O
O O U O
U O O U
Formă GG
Y N N Y Y
N N Y
N Y Y N Y
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y Y
N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 4.00 2.60 Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
3.25 4.00 2.50 CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)
Academica Balș +0.05
CS U Craiova II +0.70
Academica Balș +0.80
Academica Balș +0.75
Egalitate
Academica Balș +1.50
CS U Craiova II +0.65
CS U Craiova II +1.40
Academica Balș +0.10
Media goluri marcate/meci
1.63 2.67 0.60 Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
2.13 2.75 1.50 CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)
CS U Craiova II +0.50
CS U Craiova II +1.12
Academica Balș +0.13
Academica Balș +0.54
CS U Craiova II +0.08
Academica Balș +1.17
CS U Craiova II +1.53
CS U Craiova II +2.15
CS U Craiova II +0.90
Media goluri primite/meci
1.67 1.33 2.00 Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
1.13 1.25 1.00 CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Mai bine: CS U Craiova II
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Academica Balș
CS U Craiova II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.63 2.67 0.6 2.13 2.75 1.5
Goluri primite/meci 1.67 1.33 2 1.13 1.25 1
Goluri totale/meci 3.3 4 2.6 3.25 4 2.5
Rată GG 47% 33% 60% 75% 100% 50%
Rată meciuri fără gol primit 17% 33% 0% 13% 0% 25%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 6 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Academica Balș
CS U Craiova II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Academica Balș (General) (Acasă) (Deplasare)
CS U Craiova II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 6 · Group 6

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0